Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/424 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok!

Most jövök a dokitól, egy szép nagy tüszőm van, 17 mm-es, a méhnyálkahártya pedig 9 mm. Mostantól ovutesztelek is, hogy jobban elcsípjük :)

Lia

2013. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/424 A kérdező kommentje:
Lia ez szuper jó hír!! :) hajrá
2013. dec. 11. 07:28
 133/424 A kérdező kommentje:

Mónika nem akartalak megijeszteni, csak ha cisztás a petefészked fokozott óvatossággal kell alkalmazni a clostyt, főleg ha ilyen sokad szedsz, akkor kétnaponta szoktak uh-t kérni

de biztos tudja a dokid,h mit csinál :)

2013. dec. 11. 07:30
 134/424 uncsila ***** válasza:
100%

Üdv Csajok!

Lia ez nagyon jó hír, gratulálok a fele táv akkor már teljesítve!!!

Mónika ne haragudj nem ez volt a cél csak a tapasztalatokra akartuk felhívni a figyelmed és még időben vagy hogy szólj az orvosodnak!!!!!

2013. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon elkeseredtem... :( most jövök a dokitól, a helyzet semmit sem változott, 5-8 mm-es tüszőim vannak, 4 mm-es a nyálkahártyám (pedig 1 hónapja szedek E vitamint) :(

A szonográfus doktornőtől pluszba megkaptam, hogy olyan a méhem mint egy tininek, olyan mintha visszamaradtam volna a fejlődésben...mert csak 54x24 mm-es.

Most nagyobb mennyiségben kell E vitamint vagy terhes vitamint szednem, plusz megint Closty és Inofolic.

Rákérdeztem, hogy vérvétel stb hol maradnak, azt mondta az orvosom, ilyenkor nem kell, ugyanis egyértelmű, hogy a fogamzásgátló okozta ezeket a problémáimat.

Mónika

2013. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/424 A kérdező kommentje:

Mónika sajnálom,, sajnos a closty teljesen elvékonyítja a nyálkahártyát :( én most méhpempőt szedek, próbáld ki :)

tisztamehpempo.hu

2013. dec. 11. 12:17
 137/424 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A ma reggeli ovutesztem negatív egyenlőre, de napi 3szor kell tesztelni, ezt mondta a doki. Remélem péntek magasságában lesz ovu, mert a hétköznapjaink nagyon húzósak.

Mónika, sajnálom hogy nem mondtak jó híreket. Én tuti orvost váltanék, aki komolyabban foglalkozna velem. Vagy legalább meghallgatnék még egy véleményt. Felkereshetnél egy endokrinológust, a pco, meddőség, ezek a hormon vérvételek az ő szakterületük. Én kivártam az egy évet és mire jutottam? Hogy nem volt peteérésem! Valószínű a szülés után felborult a rendszerem, tök feleslegesen reménykedtem minden hónapban és szomorkodtam, mikor elkerülhető lett volna. Most legalább látom, hogy van peteérés és reménykedhetek újra! :)

Uncsila, érzel már valamit? Már egy hete volt az inszemed. Csak 18-án fogsz leghamarabb tesztelni?

Lia

2013. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok


Mónika én is kikérném egy másik orvos véleményét!


Igen, már csak 1 hét van vissza!!!!Semmi különöset nem érzek, néha feszül a méhem néha enyhén görcsölgetek!Próbálom felidézni az első terhességem tüneteit ......

Ja, ez a várakozás még mindig kikészít!!!!!

2013. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/424 A kérdező kommentje:
úgy látom csajok nagyon izgalmas heteknek nézünk elébe, mindenkinek megy a drukk ezerrel :)))
2013. dec. 11. 18:20
 140/424 uncsila ***** válasza:
Hahó lányok kivel mi újság????
2013. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!