Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Hát,hogy én milyen szerencsétlen vagyok! Ma is kifogtam egy jó dokit! Kb 10 percig matatott bennem,mire megtalálta a dolgokat! A szonográfus nő 3 perc alatt látot mindent!

Endometrium: 11mm

jobb petefészekben 14mm-es tüsző

a balt meg sem találta!!!!

douglasban kis mennyiségű szabad folyadék található!

Jövőhéten megyek a dokimhoz,remélem ő majd felvilágosít mindenről,mert itt nem mondtak semmit! :(

Ez volt a 16. napom,reggeltől szúrkál a petefészkem,mindkettő felváltva!

2013. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/424 anonim ***** válasza:

Mónika, szerintem alapos kivizsgálás nélkül nem is szedhetnél clostit. Nekem nem volt előtte átjárhatóságim, de szerintem még azt is előtte kellett volna megcsinálni, de erről majd holnap beszélek a dokimmal. Nekem is csak hőhullámom van, kész szerencse hogy semmi más.

Bogika, sajnálom, ezeket jól kifogtad! De reméljük majd a saját dokid elmond mindent és hogy sikerül a baba.

Lia

2013. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/424 anonim ***** válasza:

Rá fogok kérdezni, miért nem csinált vizsgálatokat mielőtt felírta a Clostyt..


Bogikaa89

a 11 mm-es endometrium egész jó :) viszont, én is sajnálom, hogy így kifogtad ezt a dokit... :(

Mónika

2013. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Csajok , Üdv Mónika a csapatban !


Lia örülök hogy már szebbnek látod a világot, az új otthon és a költözés mindig izgalmas....

Bogikaa szegénykém hát te tényleg kifogtad !

Kedves kérdező látom Te is túljutottál a hétvégén a holtponton!

Mónika , teljesen egyetértek Liával mert minimum egy vérvétel illene ha már kivizsgálásra mentél nem egyből stimulálni kellene , bár nem vagyok orvos de a hormonszinteddel tisztába kellene lennie az orvosodnak.


Nálam semmi extra nincs csak várok és várok hogy 18.-án tesztelhessek .

2013. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Igen,nagyon szépen vastagodott a nyálkahártya,pedig féltem a closty miatt! De valószinű,hogy az E-vitamin is segített!

Egyik ismerősöm mondta,hogy akkor van szabadfolyadék a douglasban,ha megvolt a peteérés! Tudtok erről valamit?

2013. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/424 anonim ***** válasza:

Bogika, most utána olvastam ennek a folyadéknak és tényleg azt jelenti, hogy megvolt az ovuláció.

Lia

2013. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/424 uncsila ***** válasza:
Tüszőrepedésed volt a napokban azért látszik ott folyadék és azért fájdogál a petefészked, ha a hétvégén aktívak voltatok akkor lehet lesz majd eredménye :)
2013. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Köszönöm szépen,hogy Ti is utánanéztetek! :)

Szombaton tudtunk együtt lenni,tegnap egész nap dolgoztam,estére hulla voltam! De remélem még így is lehet siker! :)

2013. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/424 A kérdező kommentje:
sziasztok. Mónika,semmi mást nem kapsz a PCO-ra? én is az vagyok, vérvétel után, metformin szedése kötelező! minden jó doki felírja, nekem ez a második closty-s hónapom, de csak 1 szemet szedek naponta, mivel a ciszták miatt félő,hogy túlstimulálódik a petefészkem és "felrobban", pont ezért mindenképp uh követés! E-vitamint eszek én is, ebben a hónapban kezdtem el,remélem segít
2013. dec. 10. 07:29
 130/424 anonim ***** válasza:

Most megijesztettetek... :( semmilyen kezelést nem kapok a PCO-ra, csak closty, hogy összejöjjön a baba... Holnap megyek a dokimhoz vissza UH-ra, megnézi mennyit segített a closty, rá fogok kérdezni erre az egészre! :(

Mónika

2013. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!