Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ti is vagytok úgy,...

Lányok, ti is vagytok úgy, hogy már a babafogantatásán kívül szinte nem is tudtok nagyon másra gondolni? Vagytok úgy, hogy bármit is csináltok, erre vált a gondolatotok?

Figyelt kérdés
Már egy jóideje beindultak az ösztöneim az anyaszerepre,csak azon tudok gondolkozni.Szinte a vágy,hogy babám szülessen,felülkerekedik mindenen.

2013. jan. 14. 14:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Mi újság van Veled?
2014. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Szia!:)azóta más fordulatot vett az életem.Akkor 7 hónapig próbálkoztunk a párommal,akivel aztán véget is ért az 5 éves kapcsolatunk :/ azóta új párom van,akivel még csak fél éve vagyunk együtt,és a körülményeink nem engednek még kis harmadikat.A gyermek iránti vágyam azonban nem apadt cseppet sem.Bátyáméknak napokon belül megszületik a kisfiuk,aki addig pótolja majd a hiányt.Nagyon fogom őt szeretni,már most nagyon szeretem.Remélem mihamarabb sikerül boldog családot alapítanunk! Ezt kívánom nektek is! Veletek mi van??
2014. jan. 16. 14:28
 43/45 anonim ***** válasza:
Mi még csak most kezdtük a kistesó projecktet, szóval nagyon friss a dolog, 26.-ára nem várom, azért kíváncsi vagyok! Az a szerencse, hogy pont bútor-szőnyegvásárlás előtt vagyunk, úgyhogy most ez köti le a figyelmem! Azért még így is sokszor eszembe jut egy nap, hogy mi van, ha fejlődik már valaki a pocakban!?
2014. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy már nem aktuális! :(
2014. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
semmi gond,attól még nyugodtan lehet ide írni ! :) érdekel,hogy mi van veletek! drukkolok,hogy sikerüljön!
2014. jan. 16. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!