Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ti is vagytok úgy,...

Lányok, ti is vagytok úgy, hogy már a babafogantatásán kívül szinte nem is tudtok nagyon másra gondolni? Vagytok úgy, hogy bármit is csináltok, erre vált a gondolatotok?

Figyelt kérdés
Már egy jóideje beindultak az ösztöneim az anyaszerepre,csak azon tudok gondolkozni.Szinte a vágy,hogy babám szülessen,felülkerekedik mindenen.

2013. jan. 14. 14:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős. Lassan fél éve próbálkozunk. Tudom, hogy nem jó, ha rágörcsölök, mert pont azért nem fog jönni a baba, de egyelőre még nem tudok ezen túllépni :(
2013. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "túlgörcsölés) szó szerintem butaság, mert nincs olyan nő, aki ne ezen agyalna folyton, ha babát akar. Szerintem soha nem ez az akadály. Nálunk sem ez volt.
2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy éve erre gondolok, nincs nap, hogy ne jutna eszembe. Ezért is vagyok itt :))) de csak mostanában fogunk elkezdeni próbálkozni, így még esélyem sem lett volna rá. De nagyon sokat gondolok rá. Valahol ez természetes folyamat szerintem. A "rágörcsölés" meg nekem egy üres szónak tűnik. Ha akarsz valamit, nagyon akarsz, akkor rá fogsz gondolni. Kizárhatatlan.
2013. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Igen,én is sokszor hallok olyasmit,hogy nem szabad nagyon akarni mert nehezebben sikerül,a dokim is ezt tanácsolta,a második hónapja próbálkozunk,de már jóval előtte kezdtem el mindig erre gondolni.most kezdem el cickafark teát inni ovu előtt,és holnap van a napja,de kissé görcsöl a hasam,lehet,előre hozta,ti próbáltátok ezt a tea módszert?

szerintem is lehetetlen nem erre gondolni :)

2013. jan. 14. 14:45
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom:-)Én is kb. egy éve kattogok a baba-témán és mi is mostanában kezdünk majd neki. Remélem hamar összejön. Nem lehet nem rá gondolni!!Ha akarsz valamit - NAGYON - akkor fogsz rá gondolni!
2013. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
79%
Szijasztok!Nekem is a baba dolog tölti ki a napomat...Akár mit csinálok, ha olvasok ak is ha tv-zek akkor is eszembe jut!A legrosszabb mikor közeledik a nemvárt napja!Sőt a félelem is bennem van most mert olvadt latyakos havat kellet lapátóljak a munkahelyemen és 17re nemvárom és mivan ha most megerőltettem magam.
2013. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Már egy babót elvesztettem.. azóta nem jön!Szörnyű érzés!

(utolso voltam)

Sok sikert csajok!

2013. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Fél éve próbálkozunk eddig eredménytelenül. Az első 2-3 hónap volt olyan, h nem gondoltam folyton rá, nem viselt meg, ha nem sikerült. A 4. sikertelen hónapban borultam ki először, mert a környezetemben mindenkinek összejött az első 3 hónapban. Azóta minden hónapban, amikor megjön, teljesen a padlóra kerülök. Utálom már az egészet és azrt mondogatom, h nem hiszem el, h nekem még ez sem sikerül: a legelemibb dolog, amihez nem kell tudás, se képességek, a szaporodás.
2013. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
nekem ez még csak a 2.hónap,hogy próbálkozunk,de bízok benne,hogy hamar összehozzuk :) gondolom borzalmas lehet,hogy örülsz,végre sikerült,tervezgetsz,és aztán valami folytán elveszted :(( drukkolok mindenkinek,hogy minél hamarabb jöjjön a babó :) szedtek valamilyen multivitamint?
2013. jan. 14. 16:40
 10/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok,először is drukkolok mindenkinek.Mi mikor elkezdtünk beszélnin a babáról,mindennap arra gondoltam hogy bárcsak sikerülne,2 hónapban nem sikerült,aztán ugy álltunk a dologhoz hogy nem számolgatunk,nem agyalunk ezen állandoan,ha jönni akar ugyis jön,ha pedig nincs még itt az ideje akkor majd elmegyünk kivizsgálásra,stb.Igy is történt,nem ,,görcsöltünk,, rá (nem szeretem ezt a kifejezést).....az előző hónapokban nagyon sok tesztet csináltam...most viszont mikor egy hetet késett,csináltam egy tesztet és ime negativ :) Viszont azt hozzá teszem,hogy az én titkos gondolataimban is a babám szerepelt :)
2013. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!