Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ti is vagytok úgy,...

Lányok, ti is vagytok úgy, hogy már a babafogantatásán kívül szinte nem is tudtok nagyon másra gondolni? Vagytok úgy, hogy bármit is csináltok, erre vált a gondolatotok?

Figyelt kérdés
Már egy jóideje beindultak az ösztöneim az anyaszerepre,csak azon tudok gondolkozni.Szinte a vágy,hogy babám szülessen,felülkerekedik mindenen.

2013. jan. 14. 14:11
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele,annyira akarom,hogy másra talán nem is gondolok,de már megfogadtam,hogy belenyugodok és jön amikor kell,csak hát nem lehet alábbvenni ebből,ha nagyon akarod.Most is egy barátnőm szült és azt gondoltam,ha én lennék a helyébe mennyire boldog lennék.Minden hónap miden perce egy felfokozott remény :) lesem a jeleket,és érzem is,de félek,csak beképzelem,aztán negatív teszt,menses,stb.és minden elölről.Gondolom ti is így vagytok vele :) Nagyon drukkolok mindenkinek,hogy hamarosan azt írjátok pozi lett a teeszt,sok sikert csajok!!!
2013. jan. 15. 22:04
 12/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Nekem sajnos már 6 éve a babán kattog az agyam. Volt hosszabb-rövidebb idő amíg nem gondoltam rá,de előbb-utóbb mindig csak vissza kanyarodott a gondolatom a baba témára. Pedig már annyiszor mondtam a 6 év alatt, hogy elegem van feladom, nem érdekel, de mensi előtt mindig belém bújt a kisördög, na mi van hogyha most végre már nem egyedül vagyok. De sajnos eddig csalódnom kellett. Nagyon drukkolok mindenkinek, hogy minél hamarabb sikerüljön babásodnotok és hogy senkinek sem kelljen olyan sokáig babára várnia mint nekem!
2013. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom,hogy már ennyi ideje nem jön össze neked,de azért nem szabad feladni,reméljük ebben az évben már sikerül.és orvosnál nem voltál,hogy mi lehet a gond? lehet,pont az a gond,hogy nagyon akarjuk :( én szinte minden percben erre gondolok,bármit teszek.
2013. jan. 24. 16:40
 14/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hát mi is negyedik hónapja próbálkozunk,én is úgy voltam hogy első két hónapban nem zavart még ha megjött, de mostmár nagyon türelmetlen kezdek lenni. A napokban szült két barátnőm,s kiderült hogy még kettő babát vár.Nem értem hogy mit csinálunk rosszul, mindenre odafigyelünk,hőmérőzés,vitaminok,voltam nődokinál,azt mondta minden ok s mégse jött még össze...
2013. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Folyton a babán jár az eszem,s nem tudom elviselni mikor valaki azt mondja hogy ne görcsölj rá,milyen konnyu azt mondani, főleg akinek már összejött....Én 30.ra nem várom,hátha most...
2013. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
én is épp így érzek,nem lehet nem rá gondolni,mindennél jobban akarom !
2013. jan. 25. 12:28
 17/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 12. vagyok. Voltunk orvosnál, nem tudják miért nem sikerül teherbe esnem. Elméletileg mind a ketten egészségesek vagyunk. Decemberben volt egy sikertelen inszeminációm. Majd március elején lesz a következő, de előtte megyek endokrinológushoz, ő hátha talál valami okot. Én is a falra tudok mászni a "ne görcsölj rá" szövegtől. Én már azon is túl vagyok. 1 éven keresztül tényleg nem foglalkoztam vele, de az sem vált be. Ennyi idő után már nem tud az ember nem ezen kattogni, hátha valami eszembe jut ami a dokiknak nem. Most nagyon bízok az endodokiban, nagyon sok nőnek ez volt a baja. Nagyon drukkolok nektek!
2013. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
ez tényleg érthetetlen,én még nem régóta próbálkozom,de így is el vagyok nagyon keseredve,nem tudom mi lehet a baj,az orvosom azt mondta ha fél év után nem sikerül,a párommal kezdi a vizsgálatokat,aztán ha nincs baj ott,akkor velem.én második hónapja hőmérőzöm de nagyon cikkcakkos,pedig ovuláció napján fájt nagyon a petefészkem és a hőm mutatta is,viszont most menses után és közbe is nagy volt a hőm.én már nem tudom,olyan nehéz egy hónapot is várni,félek valami problémám van,bár tudnám mi az,és meggyorsíthatnánk a folyamatot.közületek sikerült valakinek ebben a hónapban?drukkolok,remélem jó hírekkel írtok! :)
2013. febr. 3. 21:03
 19/45 anonim ***** válasza:
Én 10 hónap sikerrtelen próbálkozás után feladtam, már nem tudok rágondolni, ha eszembejut hogy baba akkor az hogy nekem nem kell. Érdekes hogy az ember egyik percről a másikra hogy tud váltani, de mnident megadnék eegy babáért
2013. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
CSatlakozom én is :) mi már több mint fél éve lassan eredménytelenül próbálkozunk eddig semmi... járok orvoshoz tartanak a vizsgálatok most lesz meg a vérvétel eredményem és hétfőn az orvosom kiértékeli, menet közben kiderült az ultrahangon hogy az egyik petefészkem nem dolgozik :( nagyon rossz érzés, de érdemes elgondolkodni hogy ha nem sikerül akkor lehet valami bibi, sajnos nálam volt! De remélem hamarosan (jövő hétfőn) kapok valami gyógyszert és én is anya lehetek már nagyon szeretnénk babát párom is és én is!Már vettem mesekönyvet is annyira örömet okoz ez nekem már szeretnék sok babaruhát nézni, és élvezni a kismamaságot!És persze állandóan itt vagyok és olvasom kivel mi történik szint gyakorikerdesek függő lettem :) Kívánok mielőbbi babásodát minden hozzászólónak!
2013. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!