Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit jan.17-re?

Ki nem várja a mensit jan.17-re?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:09
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem sincs még semmi :) De nem merek még örülni, én ebben a hónapban kezdtem a palástfű teázást, hátha attól késik...

Hétfőig kivárok, feltéve ha kibírom addig :)

2013. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

Hurráááá! :)

Na akkor hétfőre pozitívat Nekünk! :)

5-ös

2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Szép estét lányok! Hát nekem se jött meg ma, nem is értem, miért.Pedig délután volt migrénem, vizes folyásom, tettem is be betétet, aztán semmi. Most is úgy görcsölök, mintha meglenne, kb. a 2. nap:)Nem tudom, a hó zavarja talán?:) Na, majd holnap... Mert terhes nem vagyok, akkor pozit teszteltem volna már:( Veletek mi van, hogy vagytok?
2013. jan. 18. 19:57
 34/58 A kérdező kommentje:
Hello! Teszteltem most reggel. negatív. De még nem jött meg, viszont vannak előttenapi tüneteim:) Pl.: erotikus álom (azután másnap megjön mindig), fejgörcs (amitől korán keltem). Szóval nem is értem ezt. Most meg idegesít, miért késik. Ti bírjátok hétfőig?
2013. jan. 19. 07:11
 35/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 2. vok. Nekem sem jött még meg. Nem értem mi lehet. Szerintetek késhet az antibiotikumtól meg a megfázástól?

Mindenkinek nagyon drukkolok!

2013. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Nekem sem jött még meg szerencsére! :)

Szinte már félve megyek a wc-re,nem szeretnék csalódni!

Hétvégére haza jöttünk a családhoz,így egy kicsit lefoglalom magam és ha továbbra sem jön meg,hétfőn tesztelek! :)

Kívánom,hogy mindannyiunk álma valóra váljon!

2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Na, látom ez a 17.-e jól megtréfál minket! Nálam sincs még semmi de nem tudom kibírom-e hétfőig :) Kicsit félek hogy negatív lesz, addig is meg reménykedhetek...
2013. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem próbáld meg majd 2 nap múlva újra, lehet még kevés a HCG-d, hogy kimutassa a teszt... Én ma dolgoztam, és most belevetem magam a takarításba, addig is máson jár az eszem ;)
2013. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Igazad van, jobb nem foglalkozni a témával. Csakhogy én folyton úgy érzem, most biztos megjött, irány a wc, aztán semmi, nem is barnázok. A közérzetem sem ok, görcsölök, fáradt vok, szédelgek, szurkálnak a melleim. Ha terhes lennék, nem szabadna ennyire görcsölnöm, nem? Akkor legalább lenne pozi tesztem, ez így baromi idegesítő. Kíváncsi leszek, kinek hogy alakul, majd írjatok!
2013. jan. 19. 17:27
 40/58 A kérdező kommentje:
Nekem eddig tartott a 17-e játéka:)Megjött most este, tudtam, hogy ez lesz:( Na, ez van, azért nektek drukkolok!
2013. jan. 19. 21:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!