Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára a mensit?...

Ki nem várja mára a mensit? Drukkoljunk egymásnak?

Figyelt kérdés
Van valami tüneted? Hogy érzitek magatokat?
2011. jún. 7. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom, úgyhogy átérzem a helyzeted, megy a Drukk neked ezerrel!!! A mindjártmegjön érzés megvan, a mensi előtti cicifeszülés viszont most nincs. Vasárnap délelőtt volt enyhe pecsételős vérzésem, éppen beágyazódásos vérzésnek is aktuális volt. Nálam ennyi :)
2011. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát én kb. csütörtökre nem várom. Hőm szép magas, magasabb mint lenni szokott. Melleim izomlázszerűen fájnak, furcsa az alhasam, kis nyomásérzetem van ott. Volt kb. 3 napon keresztül rózsaszín pecsétem wc papíron néha, 1-szer meg piros pecsét. Ma már semmilyen pecsétem nincs. Kiváncsi vagyok mi lesz ebből.

Drukkolok nektek és persze magamnak is!

2011. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok ezen, 7 hetes kismami vagyok:) Én azon izgulok, hogy hétfőn minden rendben legyen:)(tudom, hogy pünkösd lesz, de akkor ügyel a doki, ő adott így időpontot)


Nagyon szurkolok neked/nektek!!!!:)

Aztán írjátok meg, hogy mi a helyzet:)))

2011. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vasárnapra nem vártam. Még nem jött meg, de érdekes lenne ha sikerülne. Bá rnem lehetetlen, de két sikertelen lombikon vagyok tul. Nektek sok sikert!
2011. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A kismama vagyok. Egyébként nekem 13 napja késett, mire pozitív lett a tesztem, úgyhogy ne adjátok fel.:))

Drukkolok, tartsatok ki:))

2011. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

18:00 vagyok:


Köszi kismama a drukkolást! Hát nagyon rámférne már egy kisbaba, már elég régóta nem sikerül nekünk.

2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én tegnapra nem vártam, de ma megjött. :( talán a köv hónap... bár már így megy egy ideje... nektek viszont nagyon drukk!
2011. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!


Sajnos nálam már esélytelen ez a hónap, ugyanis este megjött:( Bár nem piros, inkább barnás. Viszont azóta folyamatos hasszurkám van. Drukkolok mindenkinek:)

2011. jún. 7. 23:33
 9/15 anonim ***** válasza:

(Km vagyok)

Látom itt mindenki olyan görcsösen szeretné:(:)

Mi lenne, hogyha ebben a hónapban csak élveznétek az együttlétet és elterelnétek a figyelmeteket a babáról?:)) (nekem bejött:))

Hajrá!!:)

2011. jún. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem akarom görcsösen,nem mérek hőt, nem nézem mikor van ovum, akkor vagyunk a férjemmel, amikor jólesik. Az hogy már itt az utolsó nap, és bizakodunk, az nem görcsösség szerintem. Jó ha van melletted más is, akivel drukkolhatsz, még így ismeretlenül is.
2011. jún. 8. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!