Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 10-en? Tunetek?...

Ki nem varja 10-en? Tunetek? Valami? Drukkoljunk egymasnak!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én 8-ra nem várom, de most 3 nappal később volt pé-m, úgyhogy inkább 10 körül nem várom ;) Semmi tünetem nincs. Előző hónapban is azt hittem, hogy lesz "valami", úgyhogy most igyekszem nem beképzelni semmit.
2011. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11-re nem várom, nagyon izgulok, mert ez volt az első hónap, hogy vettem ovulációs tesztet és kitettünk magunkért, mikor pozitív volt, 2 nap egymás után is együtt voltunk, ami nagy dolog nálunk, mert mindíg akkor vagyunk a legfáradtabbak, mikor a legjobban kéne akciózni (gondolom, pszichésen). Tünetem nincs, de a nagyfiamnál sem volt.
2011. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a napokaban nem várom.

Sajnos semmi tünetem nincs:( Szerintem meg fog jönni...:(

2011. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szabad igy el keredni,kedves utolso, meg semmi sincs veszve,attol hogy nincs tuneted atool meg lehetsz terhes!!
2011. ápr. 6. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Aranyos vagy, hogy biztatsz de nem hiszem, hogy sikerült mert tegnap volt egy kis véres maszat a wc papíron…. És a hőm is nagyon alacsony igaz nem viszonyítási a lap mert a fiam még 2x kell éjjel így nincs meg a 6 óra alvás mikor vele voltam terhes ilyenkor már 37 volt a hőm most meg 36,3. A vér miatt meg teljesen lemondtam róla. Veled mi újság? 1. 2. baba régóta próbálkoztok?

Évi

2011. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia. na mi a helyzet?megjott vagy nem? mi nekunk ez lessz az elso baba,remelem hogy most mar sikerul,mert mar lassan 1 eve varunk ra hogy jojjon!!
2011. ápr. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!