Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki a heten fog...

Van valaki aki a heten fog tesztelni? Drukkoljunk egymasnak!

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én hétvégén vagy jövhét elején tesztelek attól függ meddig bírom ki hogy ne csináljam meg! Te mikor tesztelsz? Mikorra nem várod?
2011. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szombatra nem várom, szerintem akkor tesztelek! Te mikor? Van valami tüneted is esetleg????
2011. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ExCaty ***** válasza:
En is szombatra nem varom, de majd csak akkor tudok tesztet venni ugyhogy lehet csak vasarnap reggel tesztelek. Szomoru vok mert semmilyen tunetem nincs.. :(
2011. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csüt.-re nem várom, aznap fogok tesztelni. Szorítok nektek!!
2011. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csütörtökre nem várom. Akkor akarok tesztelni. Drukkolok mindenkinek én is, meg persze magamnak is:):)
2011. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nekem ma megjött:(
2011. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sajnálom :( kitartást és mielőbbi pozi tesztet
2011. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én tesztem is negatív, és megjövőben van..
2011. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ExCaty ***** válasza:

sajnálom lányok! :( ismerem az érzést. nem tudom velem mi lesz... tegnap leesett a hőm, már fel is adtam, erre ma egy kicsit feljebb mászott. közben "kiderült" hogy szombat helyett inkább ma-holnap a pontos dátum amire nem várom. mensinek még semmi jele, csak görcsök. itt a görbém: [link]

szerintetek most mi van??

2011. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy megjövőben, de közben meg mégsem jött meg rendesen. Ha holnap nem jön meg, akkor teszteljek megint?

Excaty hogy vagy?

2011. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!