Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára a mensit?...

Ki nem várja mára a mensit? Drukkoljunk egymásnak?

Figyelt kérdés
Van valami tüneted? Hogy érzitek magatokat?
2011. jún. 7. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:

Kedves 21:22-es és kedves kérdező! Sajnálom hogy megjött nektek! :( De kérdező nálad még a barnázás az nem mensi!! Még ne add fel teljesen!


Nekem sajnos mára esett egy nagyot a hőm. :( Viszont már nem pecsételek, teljesen abbamaradt és ezt testáplószerű fehér folyás váltotta ma fel. Azt álmodtam most, hogy egy szép erős pozitívat tesztelek, de ez szerintem, csak álom marad. :(


Kedves kismama!

Már én se foglalkozom az egésszel, azaz már nem számolgatom, hogy mikor legyünk együtt, mindig együtt vagyunk, amikor jólesik. Belefáradtam másfél év sikertelenség után a nagy számolgatásba. :( A véletlenre bízom, ha a sors úgy akarja, lesz babám, ha meg nem, hát akkor nem lesz. Nem fogok ezen idegeskedni többet. De azért nagyon jó drukkolni és izgulni egymásért az utolsó napokban, ez nem görcsölés, csak jól esik.

2011. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még csak 21 éves vagyok és védőnőnek tanulok. Olyan jó olvasni, hogy mennyire várjátok a babát!

Ismerősömék 10 évet(!) vártak a babára, már mindent kipróbáltak, de semmi nem vezetett eredményre. Mire a hölgy az egyik hormonkezelés után nagyon rosszul volt, majdnem meghalt. Már csak azt tartották fontosnak, hogy egészségesek legyenek és éljenek boldogan. Elengedték a babát teljesen.

10 év sikertelen próbálkozás után megfogant a kicsike és hamarosan ki is bújik.

Remélem nektek is lesz hamarosan egy kis pocaklakótok!

Szép napot! (:

2011. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Előző oldalrol a 4-ik vagyok. Nekem még most sem jött meg. Én iszom a Gyuribácsi féle baba váró dolgokat. (ha ismertitek.) Lehet nekem ez kavar be a ciklusomba, nem tudom. Állandóan azt érzem, hogy meg jön, de eddig semmi vasárnap óta. Én nem reménykedem, mivel elvileg, csak lombikkal lehet. Ez a 33-ik napom. Ha még is sikerült, akkor az elég nagy csoda lenne. De azok meg vannak. Sosem tudni végül is.

Mindenkinek ki tartás!

( mi 3 éve várunk már. )

2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Hogy vagytok? Van valakinek pozitív beszámolója??

2011. jún. 9. 23:26
 15/15 anonim ***** válasza:

08:58-as vagyok. Nekem tegnap és tegnapelőtt volt egy nagyon gyenge vérzésem, szerintem ez volt most a mensim, úgyhogy rólam ennyit. :( Ezért esett a hőm is.

Több mint másfél éve nem sikerül a baba. :(

2011. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!