Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit július...

Ki nem várja a mensit július 6-7 körülre?

Figyelt kérdés

Mit éreztek?

Nekem másabb az a ciklusom, a hőm is másabb (jobb) és semmi pecsételésem nincs most, semmi görcs, semmi az ég világon, kiváncsian várom, hogy megjön-e majd a mensi. Nagyon nem várnám csütörtökre!

27 éves vagyok, a férjem pedig 28 és első babánk lenne, régóta próbálkozunk már. Hát Ti?


2011. jún. 30. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
én is akkorra nem várom, szintén első baba lenne, 30 vagyok. én is másabban vagyok, mint szoktam, nyom az alhasam, nőtt a mellem és csíkosabb lett. hat hónapja próbálkozunk. reménykedjünk :)
2011. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én jul. 8-ra nem várom. 28 éves vagyok lassan másfél éve próbálkozunk az első babánkkal. Nekem viszont épp az a gondom, hogy máskor nem szokott, most viszont ma (19.nap) pecsételő vérzésem van. Azért bízok benne, hogy ez mondjuk épp a beágyazódás jele. Szorítok Nektek is. Minden jót!
2011. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

7-8-ra nem várom. A nadrágom szorítja a hasam, annyira fel vagyok fújódva, és a peteérést követően sem múlt el teljesen a folyás, állandóan megjön érzésem van és rohangálok WC-re. És nem szoktam így érezni magam. Általában a ciklusom 10-13. napján szokott ovum lenni, a folyáson kívül egyéb tünetem korábban nem volt.

Mi a Kistesón dolgozunk és 30 felett vagyunk.

2011. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ekkorra nem várom. 28 éves vagyok, második hónapja próbálkozunk, van egy 27 hónapos kisfiúnk. Nem érzek még semmi különöset, de nem is bánom, mert az előző ciklusban ilyenkor már mindent produkáltam és nem lett belőle babó. Most legalább nem élem bele magam!
2011. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 6.ra nem várom. Második babánk lenne, már van egy 2 éves gyermekünk. Apa 32 éves én 29 leszek De jó is lenne ha szülinapomra pozi tesztem lenn:)

Én hőt nem mérek, viszont ami furcsa, hogy peteérés után mindig iszonyatosan fáj a cicim, most meg semmi. Bár az első terhességemnél is így volt, nem fájt a cicim. Ki tudja, hamarosan kiderül. Drukkolok mindenkinek!!!

2011. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék ha nem baj bár én 10-re nem várom az még elég soká van és tulajdonképpen nem kéne még éreznem semmit viszont fáj a derekam és érdekesen érzem a méhem foleg ha hanyatt fekszem mintha buborék novekedne benne. Érdekes érzés. Kíváncsi vagyok hogyan alakul ez a hónapunk. Van már egy fiam és kistesót szeretnénk mellé. Lassan 1,5 éve probálkozunk de a mi kis csodánk még mindíg várat magára. Remélem már nem kell sokáig várni rá :O)
2011. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sziasztok.5.re nem várom és harmadik babát szeretnénk.Tegnap voltam dokinál és azt mondta még mindig jön pár csepp tej a mellemből ez gátló tényező lehet,ezért kaptam gyógyszert.Csak azért írom,mert vagytok akiknek többedik gyermek és nehogy hasonló cipőben járjatok.Azt mondta elég sok anyukának ezért nem jön össze a kis tesó.Ja és izgulok hogy ne jöjjön most meg...drukkolok nektek is!
2011. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

: tegnap 22:40 vagyok

sajnos nekem nem volt tejem, 2 hétig tudtam csak szoptatni a kisfiamat. Így szerintem rám ez nincs hatással. De aranyos vagy hogy megosztottad velünk:)

2011. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok mindenkinek!

Most már kb. csak 6 napom van a nemvártig és még mindig semmi pecsét, semmi mensire utaló jel. Egyedül az van, hogy itt-ott kijött kis pattanás, de nem annyi mint szokott és nem olyan nagyok, csak éppenhogy: kis mitesszerek. A mellem se fáj most, csak nagyon-nagyon enyhén érzem két oldalt izomlázszerűen. Hőm is fent van, ahogy kell, de nem jelentősen, tehát nem magasabb annál, mint lenni szokott ilyenkor. Néha pici nyomásérzésem van az alhasban és ennyi. Szóval semmi extra érzésem nincs most, pedig ilyenkor már bőven vannak jelek.

2011. júl. 1. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!