Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Augusztus 3....

Lehetek terhes? Augusztus 3. -an volt ovum. Julius 31. -en es augusztus 4. -en egyuttvoltunk a ferjemmel. Azota erdekes hasfeszulest erzek. A mensimnek augusztus 17. -en kellene megjonni. Mikor teszteljek? Nagyon remenykedek benne hogy baba lesz.

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt menstruáció után tesztelj.Drukkolok!
2011. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menszesz elmaradása után tesztelj.Nekem 12.-ig kellene kibírnom,akkor kellene megjönni,de csak akkor tesztelek. Második babát várnánk .Egy elvesztett baba és lassan 1 év várakozás után nagyon örülnénk már a kistesónak. Nekem 1-2 napja vannak érdekes dolgaim, kicsi hasszurkálás, a mellem nagyon érzékeny, ma meg már alig birtam fennt lenni olyan fáradékony voltam....na majd meglátjuk!Nagyon szorítok nektek!
2011. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz-e terhes az még kicsit odébb van. Esélyt megadtátok, mostmár várni kell, de mivel még az ovuláció óta 3 nap telt el, így senki nem fogja neked azt mondani, hogy terhes vagy, ha vannak tüneteid azok csak képzelt tünetek, ilyen korán még nincsenek. Leghamarabb nemvárt napján érdemes tesztelni, de ha nagyon türelmetlen vagy, akkor ellőhetsz egy 10-es érzékenységű tesztet 2-3 nappal előtte, csak ne legyél szomorú ha netán negatív lenne.
2011. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon bizom benne hogy most vegre teherbe esten mert nem ez lesz az elso probalkozasunk.majd megirom mi volt.addig marad a remenykedes.
2011. aug. 7. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves Andika en is nagyon szoritok neked.
2011. aug. 7. 15:12
 6/7 Ildiko-ka válasza:

drukolok nektek hogy babasok legyetek!

En 20nem varom ha bar sok esejem nincs hogy babas maradjak mi is mar egy par honapja probalkozunk de e honap sajonos el ment nekem auguszt4 volt p-em vagyis a dokim azt mondta akkor voltunk is egyut de utana mar nem mert el utazot a parom ma fog meg joni.ugy hogy nagyon keves eselyem van ara hogy babas legyek vagyis igy gondolom .tunetekel meg ugy vagyok en is hogy mar lehet hogy csak be kepzelem magamnak nekem is feszulnek a cicim is es pufadtnak is erzem magam de ki tugya mi lesz belole!

Minden jot kivanok varom az esemeny hogy mi torten veletek!

2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb dolog,hogy azok a nok akik kisbabat szeretnenek tudjak a terhesseg tuneteit produkalni es igy sajat magukat is felrevezetik.Nagyon nagyon remelem hogy ezuttal sikerult a baba project.Augusztus 17.-ere nemvarom.
2011. aug. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!