Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit jan.17-re?

Ki nem várja a mensit jan.17-re?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:09
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
2. vok. Mi 6 éve várunk az első babánkra! nem szabad feladni!
2013. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:

Sajnálom!Tudom hogy nem szabad feladni!De amióta elvesztettem az elözőt és eljutottam arra a pontra, hogy akkor jöhet a következő aztán nem jön nem jön.Ès tuti hogy már tüneteket is bebeszélek szerintem ez már borzalnas!

Nagyon csodállak hogy te igy birod!És mielöbbi babásodást, már erre a hónapra! :)

2013. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
És 6 év alatt mentetek dokihoz? Hány éves vagy,ha nem titok? Vagy csak rábízzátok a természetre? Együttérzek veled, nekem ez a fél év is sok, irigylem, akik 1. hónapban teherbeesnek. Ráadásul a családba csakúgy potyognak az újszülöttek! Ja, és ráadásul pedagógus vagyok, így még nehezebb, gyerekek között, mindig arra gondolva, nekem nincs még.
2013. jan. 12. 13:23
 14/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is 17.-re nem várom, 34 vagyok és ez a 7. derűlátó várakozásunk :)Sajnos az eddigiek pofára eséssel végződtek, közben a 7 hónap alatt 9 közeli ismerősöm esett teherbe :( Ebben a ciklusban kezdtem inni cickafark meg palástfű teákat,és most 2 napja olyan durván érzékenyek a cickóim, hogy még a ruhát is alig bírom elviselni magamon :)így sikerült meggyőznöm magam, hogy na majd most ;)

Fel a fejjel csajok!

Ne arra gondoljatok, hogy Nektek még miért nincs, hanem arra hogy lesz! Csak pozitívan!!!

2013. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
2. vok. Én 26 vagyok a párom 36. Az első 2 évben rábíztuk a dolgot a természetre,de nem lett semmi. Akkor kezdtem el gondolkozni, hogy dokihoz kellene menni. Azóta a mostani dokim a 4. orvos. Ő az első aki felajánlotta, hogy nézzük meg, hátha inszemmel sikerül. Hát most itt tartunk.
2013. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:

Miújság veletek?

Mikor fogtok tesztelni?

5-ös voltam!

2013. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Háááááát, őszintén? Én még nem merek, ha majd nem jön meg csütörtökön, talán jövő hétfőn merek... De ez csak álom, mert 3 napja fáj a hasam, a mellfeszülésem elmúlt, fejem is fáj, de azt az időre fogom. Okt.-ben nekem késett 6 napot, -teszt, másnap megjött. Szar érzés volt. Azóta 28 napos ciklusok, a napján mensivel. Én óvatos vagyok. Ti bátrabbak vagytok?
2013. jan. 14. 15:36
 18/58 A kérdező kommentje:
Hello lányok! Közeledik az a bizonyos 17-e! Ma teszteltem du, nem bírtam megállni, negatív. Barnáztam is ma, úgyhogy sztem közelít a kedves mensi.Gyomrom nem jó, émelygek, görcsölgetek, ennyi. Ti hogy vagytok? Írjatok!
2013. jan. 15. 18:09
 19/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 2. vok. Én 3. napja meg vagyok iszonyatosan fázva, lázas is vagyok, teli vagyok nyomva antibiotikummal. Én most az egyszer remélem nincs baba. Amúgy ilyen a görbém: [link]
2013. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Nekem egyedül a vizes folyás hiányzik, így előtte 2 nappal. Hacsak nem holnap érkezik majd. Tesztelt már valaki közülünk? (rajtam kívül)
2013. jan. 15. 20:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!