Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit 17 vagy...

Ki nem várja a mensit 17 vagy 18-a körülre?

Figyelt kérdés

Mik a tüneteitek? Én már nagyon nagy izgalomba vagyok, mert kb. 17.-ére nem várnám és úgy érzem hogy most sikerült végre az első kisbabám. Én már csak attól félek, hogy elmegy valami miatt és nem tud megtapadni...

Hogy miért érzem úgy, hogy ott van?

1. Azért, mert ilyenkor már intenzív vizes folyásom szokott lenni mindig és még pecsételgetni is szoktam, most viszont teljesen száraz vagyok és néha ilyen kis fehér folyásszerűség is megjelenik, soha nem volt ilyen.

2. volt kb. 3 napig ilyen fura alhasfájásom valamint 2 napig fájt a derekam, most ez már enyhült, ilyen se volt még mensi előtt sose. ez a hasfájás is másmilyen jellegű volt de még most is érzem furán enyhén másféleképpen mint szoktam.

3. szerintem most jó volt az időzítés is,és volt 1 szabad nap pont jókor, amikor gyűlhettek a kiskatonák és utána sokat szeretkeztünk...

Én most úgy érzem, ha megjön a vérzés, az azt jelenti, hogy elment a kisbabám, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy most ott van! (Nem bebeszélés, érzem!)


2011. márc. 14. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is 17-18-ára nem várom. Én már többször voltam úgy ahogy most te vagy, de sajnos mindig megjött. Most is hasonló a helyzet, bár annyi a biztató jel, hogy a hőm 37,1 már 8 napja. Ilyen magas még sosem volt. Én is száraz vagyok. Remélem, hogy szerencsénk lesz. Drukk neked is, majd írj!
2011. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok, majd írom, hogy vagyok, te is írj nekem!

Neked nagyon bíztató a hőd! Nálam is még alaphő felett van, de nekem ma csökkent: 36,9-ről 36,7-re...ez elszomorít, de még reménykedem amíg alaphő felett van és nem jön meg a mensi.

2011. márc. 14. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, amíg nem jön meg addig lehet reménykedni. Én is nagyon bízok ebben a hónapban. Itt a görbém egyébkét, bár nem jó helyre húzta be a pé-t:

[link]

Nekem is leeshet még, mivel én clostibegyt szedtem 5X1-et ebben a hónapban, lehet, hogy ettől magasabb a hőmérsékletem. Azért bizakodok:)

2011. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eredetileg vasárnap kellett volna tesztelnem, de ma pozitív lett, drukkolok Neked is!
2011. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

9:39-esnek gratulálok!!!

Nekem újabb tünetek jelentkeztek...ma már székrekedésem is van (pedig ilyenkor mindig hasmenésem szokott lenni mensi előtt) és a folyásom bővebb fehér nyúlós gumis, vagy pedig semmi. Még mindig nem pecsételek. A hőm újra 2 tizedet emelkedett, így ma 36,9! Még mindig nem pecsételek, pedig már csak kb. 2 nap van a nemvárt mensimig. Voltak még tüneteim ma reggel, de ezeket lehet, hogy csak bebeszélem: nagyon büdösnek éreztem a wc-t, valamint a JóReggelt kekszemet amikor ettem, szinte alig éreztem az ízét, de a többi kajának már éreztem...reménykedem tovább, most már nagyon izgulok és én érzem, hogy a baba itt van a hasimban, teljesen biztos vagyok benne, és ha vérezni fogok, akkor tudom hogy azért következett be mert nem tudott eléggé "kapaszkodni"! Tudom hogy itt van, teljesen biztos vagyok benne és féltem már most!

2011. márc. 15. 14:09
 6/7 A kérdező kommentje:
És még új tünetem ma a szédülés!!!
2011. márc. 15. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:

09:39-es vagyok

nekem az elsőnél semmi tünetem nem volt, minden totál betudható volt egy mensi előjelnek is.

Most, a másodiknál már az alhasam kb. három-négy napja érzékenyebb és cicim is keményebb lett.

2011. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!