Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit jan.17-re?

Ki nem várja a mensit jan.17-re?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:09
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim válasza:

Sziasztok Csajok! Kicsit undi, de hátha: hétfőn barnás lett a wc papír, de elmúlt (máskor azután meg szokott jönni) és most semmi. Ilyen még nem volt eddig. Holnapra nem várom, de most nem érzek semmit...

Volt már ilyen valakinek?


Mindenkinek mielőbbi pozitív tesztet!!!

2013. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én úgy gondolom a teszteléssel megvárom,hogy legalább 1 napot késsen!

Kedves Kérdező ne keseredj el,lehet csak korai volt a teszt!

Egyébként semmi mensire utaló jelem nincs,úgyhogy bizakodom!

Viszont a mellem nagyon feszül,a mellbimbóm szinte ég...

+ + + Mindenkinek!!!!

5-ös

2013. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én se merek tesztelni előbb, nem is mertem még eddig soha... Majd ha elmúlik a nem vár nap talán...

Kitartás mindenkinek az idegtépő várakozáshoz :)

2013. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
21. az lehetett elvileg a beágyazódás finise :) Nekem is utána mindig meg szokott jönni másnap-harmadnap, de olyan még nem volt hogy teljesen elmúlt, és semmi...
2013. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Azoknak jó, akik nem éreznek semmit:) Velem ellentétben, barnázok 2 napja, görcsölök néha, most már fázom is. Módosítom ezért a kiírásom: Én várom 17-ére:( Azért rátok kíváncsi vagyok,írjon, akinek van infoja!
2013. jan. 16. 18:13
 26/58 anonim ***** válasza:

Na mizu Csajok?

5-ös

2013. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem jött meg, még:) Pedig éjszaka dúltak bennem a hormonok (hőhullám, szédülés, hasgörcs, egyéb nyalánkságok:)-erre ébredtem. Ma meg semmi, a barnázás is elmúlt, melleim kicsit égnek, du. fáztam is nagyon. Szóval sztem csak holnap fog megjönni, nem is tesztelgetek, felesleges:( Veletek mi van? 5-ös veled?
2013. jan. 17. 17:06
 28/58 anonim ***** válasza:

Naaa,remélem eljött végre a Te időd is és baba lesz! :)

Nekem sem jött meg hálistennek,semmi mensis jel,de tesztelni még nem merek,hétfőre tervezem,ha a helyzet változatlan marad! :)

Jajj úgy örülnék ha sikerülne nekünk! Nagyon szorítok!!!

2013. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:) Nekem azért vannak mensijelző tüneteim, nem is kevés, úgyhogy én holnapra várom a kedvest. Teszteltem már, negatív, nem izgatom magam. Vettem ovutesztet, majd a következő hónap:) Most ovu előtt voltunk együtt 2 nappal. Férjem külföldön dolgozik, nálunk ez is gond:) Drukkolok neked! Tüneted semmi? Nektek ez az 1. hónap?
2013. jan. 17. 22:50
 30/58 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Szívből kívánom,hogy a következő hónap sikeres legyen!

A mellfeszülésen kívül semmi tünetem sincs!

Igen ez az első próbálkozós hónapunk,de már egy ideje a baba körül forog szinte minden gondolatom,úgyhogy mindennél jobban szeretném/szeretnénk Őt! :)

Írok majd a fejleményekről mindenképp! :)

2013. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!