Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
POZITÍV !!! :) nagyon boldog vagyok!!!
2012. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 TeLány ***** válasza:
Gratula Lili! :) Nekem reggel még negatív lett, de nagyon rossz tesztet vettem míg utóbb kiderült..ha ma nem jön meg holnap tesztelek egy normálissal!! Addig remélem a legjobbakat!!
2012. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
drukkolok nektek!!! :)))))))))
2012. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nálad mi újság?

A pozítiv teszteseknek nagy gratula!

2012. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos én tegnap reggel is negatívat teszteltem. Vistzont menzi sehol sincs. Nem értem mi lehet, hiszen akkor jönne már meg ha nem vagyok babás, ha meg igen akkor miért nem pozitív a tersztem? Nem értem.


Gratulálok a pozi tesztnek. :)

Azért remélem fogtok ide írni, hogy mizú veletek. :)

2012. okt. 9. 14:16
 76/76 anonim ***** válasza:

Lilien és akiknek még pozi lett gratula!Van egy oldal az Anyatanya.hu és ott egy topik 2013 Május-Júniusi babavárók.Jelentkezzetek ha szeretnétek és ott is tudni fogunk egymásról.:-D


Akinek nem lett pozi továbbra is drukk!

2012. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!