Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
teszteltetek?
2012. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

Szia!


Én még nem. De lehet, hogy csak jövőhéten fogok vagy a hét vége felé. Nem tudom pontosan, hogy elseje vagy 4dikén kellene e megjönnie. Így még várok egy ici picit.

2012. okt. 2. 07:07
 43/76 anonim ***** válasza:

24 és 33-as válaszoló vagyok amúgy start5: nekem ma reggel már rendesen megjött előtte két napig barnáztam, hát ez van, remélem a jövő hónap sikeresebb lesz!

Ti hogy vagytok? Írjatok! Mindenkinek nagyon szorítok!

2012. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Megy a drukk, nekem sajnos ma reggelre megjött! De majd a következő hónap sikeres lesz!


L.

2012. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Van valakinek már valamilyen tünete?

Mell feszülés,barnázás,vagy valami.

2012. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 TeLány ***** válasza:

Szia

Én majf 9-10-re nem várom..hasszúrkálás, mgjön érzés, pattik, gyorsan jövő rövid idegi tartó hányinger akár kaja közben, nem tudok aludni 4 napja...pedig fáradt vagyok..zsírosabb a bőröm és a hajam...egyfolytában ennék főleg édeset...erről tudok beszámolni, de ez bármi lehet:) ma vagyok a 24. ciklusnapon. Nálad? Nálatok?

2012. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Teszteltél ma reggel vagy még vársz? Ha igen, eredmény? Nagyon szorítok! start5
2012. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

Én ma teszteltem negatív lett:-(.Jó ez még lehet korai volt,de azóta is barnázok szerintem sajna meg fog jönni.

Mondjuk olyan nem volt még hogy mielőtt megjön ennyivel előtte barnázzak hétfő óta.Most vagy a hétfői beágyazódás akart lenni,vagy nagyon összekuszálódtak a hormonjaim.

Pedig ittam cickafark teát.Meg szedek vitamint amibe van Evitamin meg omega 3 mert az állítólag jó.Kezd elfogyni a reményem

2012. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

Nekem is megjött :(

R.

2012. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
én is barnázok ennek a hónapnak is lőttek!
2012. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!