Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap elkezdett feszülni a mellem mint amikor meg akar jönni :(

És ráadásul felvittem fertilityfriend-re is a havi görbémet és 2 nappal korábbra húzta be, tehát így vagy a 13. vagy a 11. dpo-n vagyok...

A hőm magasabb mint szokott.

Tegnap vettem 2 tesztet, hogy ellőhessem az egyiket korábban, ha nem bírok magammal, de reggel annyira féltem hogy negatív lesz hogy nem csináltam meg.

R.

2012. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:

Zsó köszönöm szépen a biztatást. Én is nagyon bízom benne. :D


L attól, hogy korábban volt a préd sikerülhetett a bab. Szurkolok mindenkinek.

Figyelgetem magam de a múlt hónapi nagy bele élésem után én csak a jövőhéten fogok tesztet venni ha addig nem jönne meg. De nagyon nagyon remélem, hogy nem fog.

Viszont lehet, hogy a testvéremmel együtt fogom megcsinálni és a páromnak meg meglepetés lesz ha nem jönne meg. Nem hiszem, hogy hétfőgöz egy hétig ki fogom bírni. Bár már legszívesebben már most megcsinálnám a tesztet de tudom, hogy még nagyon korai lenne.

2012. szept. 28. 10:11
 33/76 anonim ***** válasza:
24. válaszoló vagyok: nekem is kicsit fájdogál a hasam, meg a peteérés környékén pár napig hasszurkálás volt ami előtte még sose volt, azóta is belenyilal néha de már ritkábban, amúgy semmi tünet, én is izgulok, bár próbálok nem rágörcsölni...még nem tudom mikor tesztelek,de én mindig megszoktam várni azt hogy ne jöjjön meg és másnap reggel....igen mi valóban nagyon azonosan vagyunk kedves kérdező, de jó lenne együtt babásodni, meg a többiekkel is én mindenkinek szurkolok. start5
2012. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
nekem elvileg hétfön kéne nem megjönni, de ma bevittem az adatomat a fertilityre és ott 8-t ír. Másik 2 oldalon meg 1-ét. Én csinálok egy tesztet hétfön. Úgysem birom tovább. :-) üdv. Zsó
2012. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:

Zsó akkor szorítok neked.

Hát én még vacillálok nem tudom biztosan de talán ha már nem bírom tovább akkor olyan 3-4dike környékén kellene. Bár nem akarnék csalódni.

Olyan fura az egyik perben az érzem sikerült a másikban meg azt, hogy meg fog jönni. Pedig nem tudom mit agyalok ezen, hiszen még van még 3 napom még elsejéig.

Talán ez a legrosszabb ez a várakozás amikor már az ember tesztelne de még tudja, hogy korai de izgul minden nap nehogy megjöjjön.

Kicist hányingerem is van bár ez szinte egész hónapban érzékenyebb voltam a szagokra és amikor megjön akkor előtte is érzékenyebb vagyok. Még ezt sem tekintem igaziból tünetnek. Csak elképzeltem már, hogy a lányom szülinapján jelentenénk be a nagy hírt, ha összejönne a baba.

Nem jó lehet, hogy ennyire előre tervezek.


Ti párotokkal együtt csináljátok a tesztet, vagy egyedül és majd meglepetésként adjátok neki oda a tesztet?

Cs.

2012. szept. 28. 17:25
 36/76 A kérdező kommentje:

24-es válaszoló olyan klassz lenne. :)

Igen én is megakarom várni a nem várt napját de az a nagy kérdés, hogy nálam melyik nap a nem várt napja? Mert én elsejére saccolok a ciklus lap szerint ahol vezetem a ciklusomat az meg később lesz. Igaz az szerint 25-én volt ovum de akkor semmit nem éreztem.

Nem nézem az ovukat mert nem csinálok gyors tesztet csak amikor a rendszer itt behúzza az ovut akkor egy kicsit jobban figyelek a testemre hátha megtapasztalom, hogy végül is van e vagy sem.

2012. szept. 28. 17:28
 37/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Már csak két nap és itt az elseje. :D

Olyan izgalmas ez az időszak.

Ki mi jót fog csinálni hétvégén?


Jó hétvégét mindenkiknek.

Cs.

2012. szept. 29. 08:45
 38/76 anonim válasza:
Drukkolok Nektek,hogy pozitívat teszteljetek!Remélem hamarosan én is annak örülhetek!
2012. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:

[link]



Ha van kedvetek csatlakozzatok, Októberrre nem várók csoportja :)

2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ki hogy van? Valaki tesztelt már?

Nekem a mensinek még (kop,kop) se híre sem hamva. :D

Remélem nem is fog megjönni.

2012. okt. 1. 07:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!