Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
én okt. 10-re nem várom, és mi már lassan 2 éve próbálkozunk. Sikerült már de 12 hetesen missed lett a vége, most még semmi. Remélem sok-sok pozi tesztet fogunk látni !! :D
2012. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:

1.

Április óta nem védekezünk, de sose csíptük el a PÉ-t. Így ez a második "éles" hónap.

4 hónapja vezetek görbét.

Érdekes, a kisfiam az első alkalommal összejött :)

Tesztet még nem tudom mikor csináljak. Talán vasárnap...?

2012. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
3/10 vagyok. Nekem 1 hete görcsölget a hasam. Nem merem tünetként venni, úgyhogy nem is foglalkozok vele túlzottan. Most 2. alkalommal nem várjuk. Eléggé aggódom mert egy 5cm-es cisztát találtak a méhem mellett, de a doki azt mondta, hogy most a teherbe esés a legfontosabb. Én vezetek görbét, de mivel nem régóta, ezért nem is nagyon értek hozzá. Nagyon drukkolok lányok!!! Zsó
2012. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:

Jaj lányok nagyon szorítok nektek. :)

Illetve magunknak.

Én azért izgulok mert most hagyta abba a lányom a szopit lassan egy hónapja és izgulok, hogy lehet ez miatt megint borul a ciklusom. Sosem volt egy atombiztos.

Én arra gondoltam, hogy lehet, hogy 6dika körül fogok tesztelni de a 4két minden képen megvárom. Nem is vettem idáig tesztet mert múlt hónapban nagyon rágörcsöltem a dologra és minden apró tünetre rámondtam, hogy ez már a terhesség. Bár nem volt a megszokott a ciklusom. Kíváncsian várom a fejleményeket.


Mindenkit szeretettel várok ide nem baj, ha hónap közepén nem várja valaki. Néha olyan jó egy kicsit beszélgetni másokkal. :)

2012. szept. 26. 12:10
 15/76 anonim ***** válasza:
én 3-án fogok tesztelni :-) remélem mindenkinek összejön :-)
2012. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:

Szerintetek sikerülhet?

Ti vetettetek be valamilyen praktikát?

Mikor lehet érezni az első gyanújeleket? [link]

2012. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:

mindenkinek drukkolok én is :)

mi nem próbálkozunk, van 2 kisfiunk, de jó olvasni mert én is ebben a cipőben voltam, hogy vártam mi lesz, tudom milyen izgi. bár nekünk mindkettő az első hónapban sikerült. egyenlőre nem tervezünk 3.-at ( a kicsi most lesz 3 , a nagy meg 4 éves 4 hónapos), de ki tudja!


rakjatok majd fel teszt képeket is :)

2012. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:

Kedves 16dik válaszoló.


Mi igaziból "csak a magunk örömére vagyunk együtt a párommal. Még semmit nem praktikázok mert most olyan sok minden történ körülöttünk, hogy ha nem is jön össze ez a hónap akkor sem leszek elkeseredve.

Viszont amit én csinálok, mert jót tesz a fogantatásnak is meg a párommal így sokkal jobb együtt lenni, hogy kis párnát teszek a csípőm alá. Sokkal jobban érzem a páromat és elméletileg a kis katonái sokkal mélyebben tudnak eljutni bennem.

Viszont ha tehetem egy jó negyedórát szeretkezés után fekve töltök. Elméletileg két egészséges párnál tök mindegy milyen pózban csinálják.

Ti használtok valamilyen fortélyt?


Kedves Utolsó Válaszoló! Természetesen nekem ha lesz mit akkor én örömmel fogok képet feltölteni. Bár nagyon remélem, hogy lesz miről.

2012. szept. 26. 14:41
 19/76 anonim ***** válasza:
Lányok! Egy nappal közelebb vagyunk! :-)
2012. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:

Igen és reméljük, hogy közülünk senkinek sem fog megjönni. :D

Nagyon izgulok már.

2012. szept. 27. 07:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!