Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:

54-esnek. Nekünk van 2 kisfiunk, mi nem próbálkozunk, csak olvastam a kommenteket, de szerintem te babát vársz, mert nekem ha nem voltam terhes még ennyire sem látszott. tiszta fehér volt a teszt vonal helye. Átraktam neked negatívba, ott is látszik. MAjd írj, mostmár kíváncsi leszek mi lesz. Szorítok én is.

Itt a kép:


[link]



Amúgy így tedd át negatívba ha van másik képed vagy lesz:

Képre jobb klikk----társítás----Paint----fent van olyan hogy "kép"--szinek invertálása és máris negatívban van. Mentés másként ha megakarod tartani az eredetit ha nem akkor csak mentés és kész :) :)

2012. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Utólsó válaszoló!Köszönöm ma csináltam másfajtát az is pozi jol látható és abból is ami tegnap pozi lett és erősödött.Én is drukkolok neked!:-D


TeLány!


Drukkolok neked is!

2012. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 TeLány ***** válasza:
Gratulálok! :) Remélem én is örülhetek pár nap úlva...mikor csináltad a tesztet? Mára nem vártad? Mert én nem tudom kedd vagy szerda...este felé szokott megjönni...bármi lehet. Szerintem holnap reggel ellövök egyet..mi veszteni valóm van, max negatív lesz...de ha nem jön meg akkor meg pár nap múlva csinálok még egyet.. Szóval mikorra vártad? Mikor volt péd ebben a hónapban és hány napos a ciklusod általában...Bocs a sok kérdésért.. :)
2012. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

[link]



Sziasztok, itt a görbém!!! :) nemtudom mi van, a mellemim leszakadnak és akkorák hogy én is csak bámulom őket. Minden mensi előtt szokott fájni, de ez most valahogy más. A hőm fenn van. Csináltam egy tesztet is, de sokan azt mondták full negatív. Én látok rajta valamit, de már magam sem tudom eldönteni mit, :) azon gondolkoztam hogy csinálok egy tesztet ma vagy holnap, mert elméletileg 10-én már kéne jönnei.


Drukk mindenkinek :) ,

2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
kedves 62 válaszoló, tegnap elküldted egy kérdésemre a tesztedet, megteszed hogy a mait is belinkeled? A te teszted is olyan halovány volt mint amit én láttam az enyémen. :) ,
2012. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
javítok, 10-én nem kéne jönnie!!!!!! :)
2012. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:

62- es vagyok!


Itt a másik tesztem ez egy rossmanos facelle teszt ma reggeli elsőből.Szerintem már elég egyértelmü:-D


[link]

2012. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
jaj, nagyon szép pozi!!!! nagyon nagyon nagy gratula :) :)))))))))))))
2012. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 TeLány ***** válasza:
Gratulálok..Reméljük holnap reggel mi is hasonlót találunk a kezünkben ;)
2012. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a pozitív tesztelőknek.

Volt valami tünetetek jel amiből éreztétek hogy pozitív lesz a teszt??????


Nekem sajna negatív lett,meg meg is jött.Ez volt az első próbálkozás,és első baba lenne.Mértem hőt,meg tuti jó időpontokba voltunk együtt.Fent volt a hőm szépen,peteérés utáni 9-10 nap volt rózsaszínes meg barnázás.A mellem úgy fájt mint még sose a melltartót nem bírtam elviselni.Teljesen olyan érzésem volt hogy tuti összejött.Aztán egyik reggel úgy ébredtem hogy ez az érzés elmúlt.A mell fájás csökkent.A barnázás nme múlt 1 hétig tartott aztán meg megjött.:-(.Mielőtt megjön szoktam barnázni előtte 1-max 2 napig.De ez most egy hét volt.Elkezdődött volna a beágyazódás,vagy összekuszálódtak a hormonok.Nem tudom.Alig várom az újabb peteérést,és remélem a következő hónapba én is tudok felrakni zebrás tesztet.

2012. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!