Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Lányok én annyira izgulok! Lehet hétfőn már tesztelek, a hőm fent van, remélem úgy is marad és nem is jön meg!

Megy a drukk mindenkinek! :-)


L.

2012. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:

Én is hétfőn tesztelek ha kibírom addig, és persze ha nem jön meg.

R. (1)

2012. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:

Szurkolok nagyon mindenkinek én még biztosan a 4dikét megfogom várni. Talán 5-én tesztelek vagy hét vlége után amikor hazajöttünk vidékről.

Ma olyan jó kis falási rohamaim voltak. Bár ilyen szokott lenni mielőtt megjönne. De viszont nem görcsölök.

Izgulok nagyon. Bár nem élem bele magam és nem képzelek bele minden tünetbe azt, hogy babás vagyok, mert mi lesz ha netalántán mégsem.

2012. szept. 27. 15:23
 24/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Október 2 és 4 között nem várom! Második baba lenne, kislányom 23 hónapos. Eleven, zsivány kis örökmozgó! S nagyon várjuk már a kistesót!

2012. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

Üdvözöllek Kedves Utolsó válaszoló! :)

Teljesen sorstársak vagyunk, mert én is akkora nem várom és nekem is van már egy lányom azzal a különbséggel, hogy ő októberben lesz 23 hónapos. :D

Te mikor fogsz tesztelni?

Érdekelne nagyon. Nem tudom eldönteni ha nem jön meg akkor mikor is végezzem el.

Érzel valami tünetet esetleg?

2012. szept. 27. 19:14
 26/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A nem várt napján reggel, már elvileg kimutatja a teszt. Én nagyon bízom benne, hogy az október végre sikeres lesz mindenkinek! :-)


L.

2012. szept. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megint egy nappal közelebb vagyunk. :)

Kicsit izgulok, mert fájdogál a hasam de nem úgy mint ahogyan meg szokott jönni. Bár lehet, hogy csak az időjárás teszi, hogy érzem a császáros hegemet.

2012. szept. 28. 06:51
 28/76 anonim ***** válasza:
Igen, közeledünk. :-) Tegnap volt, hogy 4. napja zabáltam a paradicsomot 6-ossával, de most ha rá gondolok elkap a rosszullét. :-) Sajnos én menszi előtt is zabagép vagyok szóvel ez semmit nem jelent még, csak gondoltam megosztom veletek. :-) Remélem hamarosan azt írhatom nektek, hogy boldog babavárást! :-)Zsó
2012. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

Zsó na igen én is feltudnám az egész hűtőt falni olyankor amikor megjön. Bár néha rám tör a falás de nem vészes

Engem csak az aggaszt, hogy még mindig érzem a hegemet nem erősödik a fájdalom de érzem, hogy van.

Olyan jó lenne ha nem jönne meg.

2012. szept. 28. 09:01
 30/76 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom hogy az mit jelenthet, de valamit jelent azt gondolom. Hátha babó miatt érzed. :-) Zsó
2012. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!