Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október elejére?...

Ki nem várja október elejére? Mit szólnátok ha együtt várakoznánk?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1je illetve 4dike között kellene megjönnie de nagyon reménykedem, hogy nem fog.

Második baba lenne van már egy kislányunk.

Kinek hanyadik baba lenne?


2012. szept. 26. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

sziasztok!


már nemsokára 10-e. A hőm 37,5 körül járkál, a melleim akkorák mint egy kosárlabda, ezt már nem tudom érzékenynek hívni, mert szinte fájnak. De a hasam görcsöl, mintha megjönni készülne. Szerintem ez a hónap is vaktöltényes volt, úgyhogy most szomorú vagyok :( . A tüneteknek nem adok nagy jelentőséget, mert mensi előtt mindig ez van bár nem szokott mellem ennyire fájni és nem is szokott ilyen hatalmas lenni. Már úgy tesztelnék!!! :)

2012. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 TeLány ***** válasza:
Megértelek..Én is már "tűkön ülök" de mit lehet tenni..felesleges negatv teszttel szomosítani magunkat...most olvastam, hogy 51% 3 nappal előtte 64% 2 nappal előtta 82% 1 nappal előtte 92% aznap és 98-99% 2-3 nappla a mensi előtt a terhesség kimutatása...nagy esély van még a hétvégén is a negatív tesznek akkor is ha pozitív lenne...(vááárni váááárni várakozni...(hogy hogy utálom én ezt ;))
2012. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Csütörtökön teszteltem egy negatívat. Elméletileg az egyik lehetséges nem vár napja ez volt. Nem tudom mi van mert mensinek nincs se hírre sem hanva.

Nem tudom lehet jövőhéten fogok még egyett tesztelni ha nem jönne meg. Nem tudom, hogy mi ez.

Elnézést, hogy idáig nem írtam csak most vidéken vagyok és nem tudok olyan sokat a gép előtt ülni.

2012. okt. 6. 20:58
 54/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tegnap teszteltem egy nagyon halvány pozit amit a párom se látott és ma meg egy olyant amit már ő is.Szóval lehet hogy én vagyok az első zebrás itt:-D A 7.válaszoló vagyok.

2012. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

54.vagyok megint.Belinkelem a tesztet szabad szemmel látszik jobban és rózsaszin is de valaki be tudná tenni negativba?

[link]

2012. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
szia, mikorra nem várod??
2012. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
Mára nem vártam.De szabad szemmel rózsaszin és 1 perc után jött ki és nem csak én látom hogy ott van.
2012. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
Kedves 54 es szorítunk!
2012. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát én sajnos bebuktam ezt a hónapot.Mára megjött.

Drukkolok Nektek!

2012. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 TeLány ***** válasza:

Sziasztok,

Akinek megjött annak bátorítás és sok pozitív energia a következő hónapra...Akinek halvány a csíkocskája annak halvány gratula ;) szorítok. Én kedd-szerda magasságába nem várom, még várakozó állásponton vagyok..a hőmet nézem az szépen fent van...szorítsatok ;)

2012. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!