Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, Anyukák! Nektek mivel...

Lányok, Anyukák! Nektek mivel sikerült a párotokat, férjetek meggyőznötök arról - ha meg kellett egyáltalán -, hogy itt az ideje a babának?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék babát!Rengeteget gondolok rá...minden nap elmondom, és álmodozok róla....szerintetek besokallhat ettől??Mit javasoltok??(Egyébként nem zárkózik el tőle, csak én azt szeretném, ha magától is mondaná, mert így olyan, mintha kierőszakolnám az "igent" )
2012. aug. 16. 08:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkepp vard ki,hogy O is igazan akarja es ne eroszakold ra.

Nalunk az elso babat O akarta jobban mint en, mondtam ,hogy varjunk meg de becsuszott a baba. O magan kivul volt az oromtol,persze egy ido utan mar en is.

Mikor 2 eves lett a fiunk megemlitettem a ferjemnek,hogy johetne a kisteso. A ferjem mondta,hogy varjunk meg. En annyiba hagytam, nem hoztam fol temanak se. Es fel evvel kesobb mondta,hogy johet a kisteso. Most 34 hetes terhes vagyok es nagyon varjuk a masodik fiunkat :)


Noverem a jegy gyurut es az eskuvot is kieroszakolta a parjanal. Komolyan rossz volt nezni. Es nem lehetett szolni neki,hogy ez milyen izlestelen amit csinal mert megsertodott (en akkor mar ferjnel voltam es nem akart lemaradni,foleg,hogy O az idosebb).

Babat is egybol akart az eskuvo utan pedig a ferje nem is szereti a gyerekeket es egy ideig nem is akart meg. De a tesom addig eroltette amig teherbe nem esett. A baba nem maradt meg es azota meg 3 vetelese volt:(

2012. aug. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!