Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is kötelezően csináltak...

Másnak is kötelezően csináltak prosztatavizsgálatot, mikor a párotokat elküldték spermavizsgálatra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a párom andrologushoz ment mert kevés lett a sperma eredménye (erre egy urologus adott beutalok fusiba )

az andrologus magán rendelésen voltunk, meg nézte az eredményt és azt mondta ha nem vitt volna beutalta volna a laborba. aztán megvizsgálta aprosztatát de kb 5 mp-ig tartott, nem fájt neki, és ott vette észre hogy prosztatagyull van, nem is volt pedig panasza és ettöl a gyull-tol kevesebb lett a sperma. most gyogyszerkenb és kezelések en van tul. várjuk a csodát. a gyull szünik, de nagyon lassan gyogyul, sztem nem baj ha megviszgaálják.. látod mik ki nem derülnek.. még jo hogy elment.

2009. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ... de így nem megy el!

Nektek akkor már volt eredményetek! Nekünk ez lenne az első! Akkor Nektek sem csináltak, igaz? Mert nem értem ... ha nem lesz jó az eredmény, akkor persze utánajárunk mi is, de nekünk még eredményünk sincs! :(:(:(:(:(

2009. ápr. 9. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én páromnál először nem csináltak prosztata vizsgálatot pedig lusták a spermái!Kitenyésztették hátha meg tudják mi okozza de nem lett eredménye és azután csinálták a prosztata vizsgálatot!Szegénykémnek nem lehetett kellemes mert ráadásul aranyere van és akkor pont fájt is neki de kibírta tényleg csak egy perc talán még annyi sem!Az azért elég gáz,hogy a párod nem vállalja de nyugtasd meg,hogy ha sperma vizsgálaton nincs gond nem lesz prosztata vizsgálat!Feleslegesen az orvos sem túrkáll a seggében!:)
2009. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy mindjárt most akarja, s nem ad eredményt addig, míg ezt is el nem végzi!
2009. ápr. 9. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.Ha van lehetőség menjetek másik orvoshoz nem hiszem,hogy mindegyiknek a prosztata vizsgálat a heppje amúgy meg nem köteles a párod engedni a vizsgálatot meg lehet mondani az orvosnak,hogy szeretnétek előbb tudni a sperma vizsgálat eredményét aztán max nem mentek vissza többet!Ha viszont gond van akkor jobb ha hagyja magát mert a meddőségnél lehetnek komolyabb problémák is amiket orvosolni kell mielőtt elfajulnak!Nem riogatni akarlak ez csak egy lehetőség!!!Ha minden rendben a spermákkal annyi a nődokidnak meg elég is és nem kell tovább urulógus/andrológus!
2009. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Most fogom hívni... én is ilyesmire gongoltam ... vagy írja rá a leletre, hogy a beteg elutasította a vizsgálatot!

Szép napot!

2009. ápr. 10. 08:03
 7/8 anonim ***** válasza:

A prosztata vizsgálatból rengeteg más hátráltató tényezőt megtud állapítani az orvos,ami miatt nem akar összejönni a baba.Az elsődleges ok a prosztata gyulladás,felbrilisyse-duplájára-triplájára nő,rák,vagy épp zsugorodik.Pár pillanatig tart a vizsgálat,s nem is kell,hogy tudjon a párod róla.Nálunk u.ez volt a szitú.A férjem nem akart bemenni a rendelőbe,de aztán rávettük(mondtuk neki,hogy nem lesz prosztata vizsgálat)kiderült,hogy azért volt alultermelt a spermája,mert nagon erős fokú gyulladása volt,s a prosztstája 4szerese volt az átlagnak.Ami könnyen rákosodhat ha sokáig pang.(a párom ezt észre sem vette)Mostmár hál'minden rendben!!!



Eü.dolg.

2009. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek nem nézték, csak vitt be mintát, és mivel jó volt az eredménye, nem vizsgáltak mást. Szerintem is felesleges azzal kezdeni, elég lenne, ha csak akkor végeznének egyéb vizsgálatot, ha valami nem ok.


Mi az OGYEI-ben csináltattuk Pesten, a Bolgárkerék u. 3-ban.

2009. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!