Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, Anyukák! Nektek mivel...

Lányok, Anyukák! Nektek mivel sikerült a párotokat, férjetek meggyőznötök arról - ha meg kellett egyáltalán -, hogy itt az ideje a babának?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék babát!Rengeteget gondolok rá...minden nap elmondom, és álmodozok róla....szerintetek besokallhat ettől??Mit javasoltok??(Egyébként nem zárkózik el tőle, csak én azt szeretném, ha magától is mondaná, mert így olyan, mintha kierőszakolnám az "igent" )
2012. aug. 16. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne mondjad minden nap, mert elege lesz belőle.Vegyél egy rugit mosd ki, akaszd ki a szárítóra és várd a reakciót.Valamelyik férfi nem mondja ki, csak az arcán látod majd, hogy tetszik neki.Én így csináltam, nagyon jó 15 hós kislánya apukája lett belőle :).
2012. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Egy terhesség majd egy pici baba nagyon nagy feladat. Épp olyan romboló egy kapocslatra nézve mint összetartó erő. Ezt csak az tudja aki már átélte. Ha az egyik fél nem biztos, meg kell győzni az nem túl jó kezdés. Sehogy nem győzném meg, nehogy már a nő könyörögjön hogy a férjét megajándékozhassa a gyermekükkel...
2012. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ebben nem értek egyet veled!Igaz, én nem írtam ki, nem tudhattad, de a férjemnek nincs túl jó emléke a saját gyerekkoráról...bizonyos értelemben fél, hogy esetleg nem lesz jó apa belőle...és nem vagyunk egyformák...valakinek rögtön jön az érzés, valakinek nem....
2012. aug. 16. 09:12
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudtam meg, hogy a párom szeretne babát, hogy egyszer 5és fél éve késett pár napot a mensim gyógyszer mellett, és teljesen belelkesült. Nem voltam terhes, de megbeszéltük, hogy abbahagyom a gyógyszert és ráállunk a baba projektre. Sajnos nekünk azóta sem sikerül. Játszd el, hogy késik és nézd meg a reakcióját! Ha megörül akkor ő is akar babát, ha kiakad akkor nem!
2012. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bementem a munkahelyemre anno. Leültem dolgozni és 10 perc után olyan érzésem volt, hogy fel kell hívnom a páromat.

Miután felvette a telefont mondtam neki, hogy üljön le. Majd megkérdeztem, hogy nem szeretne-e gyermeket? Tudta, hogy még nem lehetek terhes és, hogy csak kíváncsiságból kérdezem.

Azt mondta, hogy ha hazaértünk, akkor megbeszéljük. Este elkezdtünk erről beszélgetni. Utána jártunk, hogy anyagilag bírnánk-e, stb..

2 hónap múlva pedig terhes lettem.

2012. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Én férjemnek sincs jó emléke a gyerekkoráról..a szülei elváltak,amikor 8 éves volt,akkor mikor a legjobban szüksége lett volna egy apára!:(

De eljött az az idő mikor Én már nagyon szerettem volna babát..beszélgettünk róla,mondta,hogy akar,de nem éreztem rajta,hogy valóban akarja..csak azért mondtam,mert az akartam hallani!Na elkezdtünk próbálkozni..eltelt másfél év..1 év után elmentünk dokihoz,hogy nem sikerül..majd én kezdtem feladni a dolgot,hogy nem sikerül,nem csinálom tovább..na ekkor jött Ő és mondta,hogy nem szabad feladni,ha eddig végigcsináltuk,akkor csináljuk tovább...NA ITT döbbentem rá,hogy valóban akarja a babát!

2012. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi barátokkal voltunk nyaralni, akik elhozták az akkor 2 éves lányukat!

Annyira aranyos, helyes kislány, hogy a férjem hazafelé úton mondta,hogy egy év múlva mi is nekiállhatnánk.

Az az egy év még kellett a meló miatt, meghogy kicsit biztosabb legyen a helyzetünk!

Egy év múlva a férjem kérdezett rá, hogy akkor mikortól nem védekezünk?:)

Elsőre összejött!

De az én férjem olyan,hogy ha valamit erőszakkal akarok, akkor már csak azért sem, tehát nálunk nem vált volna be,ha minden nap előhozom a témát!

Meg valahogy nekem ez is olyan, mint a lánykérés,hogy magától kell megérnie rá.

Sem a gyerekvállalásra, sem az esküvőmre nem emlékeznék úgy szívesen,hogy na ezt is én erőszakoltam ki!

2012. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem celozgatni kell ra, meg mondogatni, h te mit szeretnel, hanem uljetek le egyik este megbeszelni, hogy ki mit gondol errol a kerdesrol. Furcsa, hogy meg nem tettetek meg eddig, mert egy ilyen dolgot mar a hazassagkotes elott tisztazni szokas. De most sincs keso, hallgasd meg ot, hogy hogyan, mikor kepzeli a gyerekvallalast, mik a felelmei ezzel kapcsolatban, hogyan tudsz neki segiteni legyozni ezeket a felelmeket...stb.

Nalunk egeszen mashogy ment, mert o hozta fel a temat ugy, hogy megfenyegetett, hogy majd jol teherbe ejt, es akkor majd orokre vele kell maradnom (persze viccesen). Es ennek kapcsan kezdtunk el beszelgetni rola.

2012. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
nekem a párom szenttül állította hogy nem akar babát, védekezésről persze hallani sem akart. egy év után sem jött a baba, így el akart küldeni orvoshoz hogy nézzük meg minden rendben van-e hogy nem sikerül. akkor nem vettem komolyan, mert hát azt állította nem kell. aztán az egyik hónapba késett egy pár napot és teljesen be volt zsongva, hogy babája lesz, de aztán szegény nagyon letört amikor megjött. aztán rá egy pár hónapra sikerült is a kislányunk :) most lelkesen várja hogy kibújjon és mehessen játszani vele végre, ami persze még odébb van :)
2012. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

íminden nap nem jó mondogatni. Egyszer ülljetek le és beszéljétek meg.

Nálunk egyértelmű volt hogy mind ketten nagyon akarjuk.

2012. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!