Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy sikerült meggyőzni a...

Hogy sikerült meggyőzni a párotokat, hogy itt az ideje a gyermekvállalásnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha győzködni kell, akkor még nincs itt az ideje.
2011. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
80%

Egyetértek az előzővel, ha nagyon győzködni kell, az baj.

Ilyenkor szokott az történni, hogy a pasi nagy nehezen belemegy, de az első nagy vitánál a nő fejéhez vágja, hogy nem is akarta a gyereket, csak a nyakába varrta...

2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Meg ilyenkor az is elő szokott fordulni, hogy az anya egyedül marad az egyéves gyerekkel, persze ilyenkor mindig a férfit hibáztatja.
2011. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk sosem lett volna gyerek,ha arra várok hogy a férjem akarja.Kierőszakoltam,addig duruzsoltam,amíg belement.Imádják egymást,2,5 éves.De amit végképp nem akart a tesó...most vele vagyok terhes:)Igenis sok férfit irányítani kell.
2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy már nagyon sokat beszélünk róla, meg én már nagyon is szeretném, de mindig azt a választ kapom, hogy majd ekkor, majd akkor, úgy látom még bizonytalan, sajnos. Ha pedig mondom neki, hogy nem is szeretne babát, akkor teljesen fölháborodik, és leállít, hogy ő igenis akarja, és már neki is jó lenne, de még várjunk egy kicsit, mert nincsenek meg az anyagi feltételei, meg stb. hogy fogjuk eltartani, meg ilyenek.

Bár jelen állás szerint úgy állapodtunk meg, hogy augusztus körül elkezdünk próbálkozni, hogy ha minden összejön jövőre legyen egy édes bébink, csak félek, hogy akkor megint "közbejön valami" ami miatt megint tolódik, és ettől szeretném megkímélni magam.Félek, hogy megint visszatérünk az eredeti álláspontra.


Kedves utolsó köszi a linket...:-)

2011. ápr. 30. 14:48
 7/16 A kérdező kommentje:

14:35, nagyon gratulálok neked a babákhoz, jaj én is nagyon szeretnék már egy babát, remélem most már nekünk is lesz a közeljövőben... és úgy látom neked sikerült jobb belátásra bírni a párodat, és tényleg addig beszéltél neki míg belement, vagy volt valamilyen más trükköd is?

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

2011. ápr. 30. 14:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt a trükk, hogy "véletlenül" terhes maradt.
2011. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sehogy nem győzködtem. Házasságkötésünk után 5 évig nem volt gyerekünk, nem foglalkoztunk a témával, fiatalok voltunk. (21 évesek) Utána néha előjött a téma, hogy rábízzuk a természetre, ha jönni akar, jön. Így is történt, mindhárom gyereknél. Amikor születtek, én 26, 29, 34 éves voltam.
2011. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az én párom mindig azt mondta régen, hogy ebbe a világba nem érdemes.

Mondtam neki, hogy volt már ennél sokkal rosszabb világ is, és ha mindenki így gondolkodna, már rég kihaltunk volna.

És különben is, mások is ebbe a ramaty világba szülnek, miért pont nekünk ne legyen gyerekünk?

Kb ennyi volt a meggyőzés.

Sajnos azóta kiderült, hogy nem jön olyan egyszerűen...

lehet, hogy lecsúsztunk róla. :-(

2011. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!