Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tud 100%-ra meggyőzn...

Miért nem tud 100%-ra meggyőzni az uh?

Figyelt kérdés

A harmadik kislányomat várom.

Nagyon örülünk mind a ketten apával.

Láttuk a bizonyítékot is a 4d-s uh-n de én valahogy mégis azt érzem, hogy fiú lakik a pocakomban :O


Nincs a háttérben semmiféle "titkos" vágy egy fiú után.

Mi mindenképpen kislányt szerettünk volna 3. babának is annyira "bejöttek" a csajok.


Mitől lehet ez az érzésem???

Nagyon nem tudom hová tenni, nem tudok vele mit kezdeni, pedig lassan szülök....


2011. okt. 16. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ...


Nekem mindenki azt mondta az elején, hogy 100% fiúnk lesz. Minden népi 'jel' arra mutatott ... meg a hasam kinézete is.

Én váltig állítottam, hogy lányunk lesz. Amolyan belső megérzés. Mikor eljött a nap, hogy uh-n már lehet látni.. nem fordult úgy a magzatunk ... kb. 5-6 hónapos lehettem, mikor először végre megláthattuk. Akkor 60%-ra mondták, hogy lány... párom meg örült, mert 40% fiú még ott volt.


Elmentünk 4D uh-ra és úgy szétrakta a lábait, hogy azonnal láttuk ... ő bizony egy kisasszony! Ekkor már 100% volt!

Tehát a megérzésem nem csalt :)))


Mikor császároztak, akkor kérdezték, hogy mit várunk pontosan, csak hogy eltereljék a figyelmem :)

Azt mondtam, hogy elméletileg kislányt.. abban a pillanatban felsírt a babánk.. Kb. 1-2 perc múlva megkérdeztem, hogy akkor végül is fiú vagy lány?! Mindenki elkezdett nevetni és mondták, hogy kislány :)))


Ismerősömék végig lányt vártak, erre fiú született .. Viktóriából így lett Viktor.

2011. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Na én ezért nem fogom előre megkérdezni, sokkal nagyobb meglepetés, ha a szülésnél derül ki :) És jól be lehet nézni, ha kislányra készültök és fiú lesz :D
2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 hetes vagyok. Az elején, mikor még semmit sem tudtunk, úgy éreztem, kisfiú - a páromnak is ez volt a megérzése.

Aztán pár nappal később már inkább a kislány felé hajlottam, olyan kislányos megérzéseim voltak. Az első UH-n 90%-ra mondták, hogy lány. Azóta 6 különböző orvos 6 különböző UH-géppel (ebből egy 4D-s) mondta azt, hogy lány.

Most viszont olyan egy hete megint inkább kisfiú felé hajlok... Fura érzés. Pár napon/héten belül kiderül, addig rágom a körmöm! ;)

2011. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül :)


Annyira furcsa érzés, még soha nem volt ilyen :O

Amióta tudjuk, hogy jön a baba azóta "fiú" érzésem van, annak ellenére is, hogy a 4d-n láttuk a nunit :)


Kész a szoba, neve is eldöntve nekem meg itt "pasis" érzésekkel van tele a fejem...


Nem tudom miért nem tud meggyőzni az uh???

Pedig képünk is van róla :)


Az első kettővel nem volt ilyen...

2011. okt. 16. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, mert nekem a megtermékenyítéstől fogva olían érzésem volt, hogy lányom lesz, valami azt súgta, hogy lány.

Ami olyan erős érzés, hogy szinte felidegesített, mikor mindenki jött és olyan magabiztosan mondta, hogy neked bizony fiad lesz, mert a kinézetemből, meg a babonákból minden jel arra utalt. Na meg anyósom zavart a legjobban, hetente 2-3-szor megyünk hozzájuk és mindig felhozta, hogy a kis tökös így meg úgy, hogy van a kisfiam..egyszer össze is vitáztam vele, mert szakadt a film, mondtam neki, hogy elegem van, hogy mindig úgy emlegetik, hogy fiam lesz, és mi van ha lányom lesz, az nem lesz jó...?

A 12 hetes uh-n is azt mondták, hogy nagyon fiúra húz, de én még mindig meg voltam győződve, hogy lány.

A 28 heti uh-n lélegzetfolytva vártam, hogy kimondja az orvos a tutit éééééss tisztán látszott a kis puncija, még én is láttam, meg 100%-ra az lett mondva. Szóval nem csalt a megérzésem. Még van 10 hetem, de nem is készülünk fiúra...:-)

2011. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, az anyukák megérzései nagyon jók!

:)


Anyós meg gondolom behúzta a nyakát és nem "kistökösözött" többé.


Nálam csak az a különbség, hogy az UH IS MEGERŐSÍTETTE, HOGY KISLÁNY mégis pont ellenkező érzésem van.


Hiába láttam, hogy lány mégis fiút érzek.

Azért ez egy picit másabb szitu...

2011. okt. 16. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Átlagosan többször nézik a női nemi szervet férfinak, mint fordítva!
2011. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kezet foghatunk!!!:D

nekem kisfiam van, 3 éves. A családunkban csak fiúk, így mikor kiderült, hogy jön a tesó, én "tudtam", hogy kisfiú lesz, már megvolt a neve is.

Aztán a 18. heti genetikai UH-n, mondtam a dokinak, hogy ugyan mutassa már meg a kukiját, erre meglepetten mondta, hogy honnan veszem, hogy van egyáltalán kuki?!

Mondom, tudom és kész, nálunk nem születnek lányok:)

erre csak annyit mondott, hogy akkor ezt nehéz lesz kimagyarázni otthon, mert ő egy kislány.

utána 2 napig nem aludtam, nem tudtam felfogni, iszonyatosan örültem, de elhinni nem tudtam.

bejelentkeztem 4D-re, pedig nem terveztünk menni. Rá egy hétre mentünk és a dokinéni a 2. percben megerősítette 100%-ra, hogy kislány. Még képet is kaptam (halkan hozzátenném, hogy amíg ki nem bújik, nem fofógom tudni elhinni, pedig már csupa rózsaszínbe pompázunk)

Kérdést is írtam ki, hogy erősítsétek meg, hogy kislány, mert nem tudom elhinni.

itt a bizonyíték is:

[link]

27 hetes kismama

2011. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett, kérdező? Kíváncsi vagyok, bejött-e a megérzés :)
2015. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az uh-nak lett igaza :D :D :D :D
2015. aug. 1. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!