Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eleve halálra itélt gyerekek...

Eleve halálra itélt gyerekek szüleit hogyan lehetne meggyözni ha az orvosokra se halgatnak?

Figyelt kérdés

Van egy anyuka akinek a párja olyan betegséget hordozz a DNS-ében amit a gyermekei örökölnek és sajnos hirtelen egyik percröl a másikra megáll a szivük és annyi volt az életük!!

Amikkor meghalt az elsö kislányuk akkor az orvosok figyelmeztették öket hogy ne válaljanak több gyermeket mert nem lesznek hosszú életüek mivel öröklik ezeket a DNS-eket az apától.

De az anyuka ennek ellenére is vállata a másikat is aki még a 2-évet se élte meg szegény!

Azt hiszem hogy tavaly nyáron temetteték el a kislányt most az anya újra terhes!!!

Borzalom hogy nem tudják felfogni hogy mi a szomorú helyzett,nem hiszem hogy nem fáj az nekik hogy egymás után temetik el a gyereküket.Hozzátenném hogy ez a páros a gyerekek után járó pénzekböl és segélyekböl élnek.

A temetésre se volt pénzük.

Nem értem ezt az anyát.Tudni kell azt is hogy ö már valójában 3!gyermekét veszitette el.Az elsö baba nem a mostani párjától született de arról azt hallottam hogy a saját hányásában fúlt meg!! Pár hónapos volt csak!

Ki állithatja le ezt a két embernek nem mondható gügyét??Élnek azok a gyerekek 1.2évig aztán meghalnak majd temesse el öket a hivatal.Hogy lehet igy élni?

Ráadásul az anya tetoválásokat csináltat magára terhesen is pedig segélyböl él. És van egy egészséges gyermeke egy másik kapcsolatból szóval ö rá nem vár az ami a testvéreire.Inkább rá költenné a tetkókra kiadott pénzeket. Nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket akik meghaltak és azt is akit a szive alatt hord most!

Tudom hogy semmi közöm hozzá de a szivem csavarodott ki amikkor halottam a hirt hogy megint meghalt egy gyerekük

de látszólag nem viselte meg egyiküket sem.

Szerintettek miért csinálják ezt? Sokak szerint a pénz miadt amit a gyerekek után kapnak,ugye mostmár nem és az hiányozhat vagy tényleg ennyire selejtes az agyuk hogy nem értik meg hogy nem lehet egészséges gyerekük?

Segitsetek nekem ezt megérteni!

Köszönöm!!


2011. aug. 5. 00:19
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
szerintem nem sok mindent tudsz tenni... nekik kell átlátni a helyzetet. ha akar a nő gyereket, nem fogod tudni lebeszélni róla:/
2011. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Tudom,köszi!

Nem normálisak és kész?? Ezt nem tudom felfogni és ahogy irtam nemis cigók!

2011. aug. 5. 00:51
 3/25 anonim válasza:
100%
lehet, hogy abban bíznak, hogy valami csoda folytán mégis sokáig fog élni a gyerekük.
2011. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Talán ha az orvos is figyelmeztette öket,van rá valami hivatalos megoldás hogy a pasit ivartalanitsák,vagy elkössék,vagy mit tudom én.Érdeklödd meg hivatalos szerveknél,mit lehet tenni,Ha nem tud egészséges gyereket nemzeni akkor csk kell valami ami ezt szabályozza,meg ha a nö gyereke a saját hányásában fulladt meg arra is kellene legyen valami törvény hogy ilyen anyának nevezett nöstányhüllönek minek másik gyerek,vállalhat-e? èrdeklödj utána,vagy nézelödj itt a net-en....
2011. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

nekem is a cig*ny szó jutott először eszembe....

1.vagy tényleg ennyire idióták

2.vagy tényleg reménykednek csak nem látja rajtuk a külvilág...


Mondjuk nem értem,hogy miért nem fogadnak inkább örökbe?

2011. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"Hozzátenném hogy ez a páros a gyerekek után járó pénzekböl és segélyekböl élnek. "


Itt a válasz, halló!

2011. aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Ha eltekintek a többitől, amit írtál róluk, akkor valamennyire értem a dolgot. Nem hiszem, hogy a betegséget feltétlenül örökli a gyerek, és feltétlenül bele is hal kiskorában. Különben apuka sem érte volna meg a felnőttkort. Van rá esély, hogy legyen egészséges gyerekük. A genetikai betegségek 50%-ban öröklődnek, ha csak a pár egyik tagja beteg. És még akkor is lehet, hogy csak hordozó lesz ugyanúgy, ahogy a szülő.

És ha apának még nincs sajátja, akkor megértem, hogy miért ragaszkodik hozzá annyira.

Biztosan nagyon nehéz elveszíteni egy gyermeket, hát mág többet, de ha nekem azt mondaná a doki, hogy lehet, hogy csak a sokadik gyermekem marad életben, akkor bizony én is bevállalnám a többit annak az egynek a kedvéért. És nem számít, hogy nekem mennyire fáj.

Az, hogy a külvilág nem látja ezt, talán azért van, mert nem mindenki szereti kitenni az ablakba az érzelmeit.

Az életmódjukat, amit leírtál belőle, én is elítélem, de azt gondolom, sterilizáltatni egy párt egy kívülállónak azért már kicsit túlzás.

Egyébként írtad, hogy mindkét meghalt gyermek kislány volt. Lehet, hogy ez nemhez kötött öröklődő betegség, és a fiúk egészségesek lesznek. Ebben az esetben lombikkal meg lehet választani a gyermek nemét. Ha te ennyire aggódsz, és vagytok olyan viszonyban, esetleg említsd meg ezt a lehetőséget nekik.

2011. aug. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

Nekem te nagyon rosszindulatúnak tűnsz. Hiába írod, hogy sajnálod a gyerekeket. Nem sajnálsz te senkit csak okoskodsz és a saját hibáid helyett másokat ócsárolsz. Csak hallomásaid, sokadkézből származó információid vannak ("...arról azt hallottam hogy a saját hányásában fúlt meg...")


Egy anyának aki ennyi fájdalmat átélt még jó, hogy nem hallgat a magadfajtákra.


Ja igen és amit írsz az teljesen nonszensz. Ha az apa génjeiben van szívbetegségre hajlamosító DNS az nem 100%, hogy átmegy a babába és főleg nem 100%, hogy korai halált okoz. Különben ő maga sem élne már.


NE TE DÖNTSD EL, HOGY KI ÉLHET ÉS KINEK KELL PUSZTULNIA!!!!!

2011. aug. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Még egyszer én...


Csak, hogy érthető legyen miért vagyok ingerült a hozzáállásod miatt:

Az anyukámnak az első gyermeke halva született. A második 3 naposan a kórházban halt meg.

A harmadik (a bátyám) deformált vesével és minden végtagján 6 ujjal. Ő életben maradt és 20 éves koráig teljes életet élt, mindenfajta orvosi beavatkozás nélkül. (Most már ugyan dializálják, de így is dolgozik és családja van).


Na és a csattanó. Negyediknek megszülettem én. Makkegészségesen!


Ha a hozzád hasonlókra és az orvosokra hallgatott volna anyukám és apukám, akkor én ma nem lennék.

2011. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem tűnsz rosszindulatúnak, ezek kérlek a fehér cigányok. Én tutira veszem, hogy a pénzért csinálják, pláne akkor, amikor az orvosok megmondták nekik, hogy ne tegyék és ahogy mondod, nem látszódik rajtuk semmi megütközés. Gyerekgyár. Én az ilyen embereket lazán elköttetném, mert veszélyeztetik a már megszületett és meg nem született gyermekeik testi épségét. Az emberi butaság egyébként határtalan és szomorú, hogy az állam ilyet megenged.
2011. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!