Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eleve halálra itélt gyerekek...

Eleve halálra itélt gyerekek szüleit hogyan lehetne meggyözni ha az orvosokra se halgatnak?

Figyelt kérdés

Van egy anyuka akinek a párja olyan betegséget hordozz a DNS-ében amit a gyermekei örökölnek és sajnos hirtelen egyik percröl a másikra megáll a szivük és annyi volt az életük!!

Amikkor meghalt az elsö kislányuk akkor az orvosok figyelmeztették öket hogy ne válaljanak több gyermeket mert nem lesznek hosszú életüek mivel öröklik ezeket a DNS-eket az apától.

De az anyuka ennek ellenére is vállata a másikat is aki még a 2-évet se élte meg szegény!

Azt hiszem hogy tavaly nyáron temetteték el a kislányt most az anya újra terhes!!!

Borzalom hogy nem tudják felfogni hogy mi a szomorú helyzett,nem hiszem hogy nem fáj az nekik hogy egymás után temetik el a gyereküket.Hozzátenném hogy ez a páros a gyerekek után járó pénzekböl és segélyekböl élnek.

A temetésre se volt pénzük.

Nem értem ezt az anyát.Tudni kell azt is hogy ö már valójában 3!gyermekét veszitette el.Az elsö baba nem a mostani párjától született de arról azt hallottam hogy a saját hányásában fúlt meg!! Pár hónapos volt csak!

Ki állithatja le ezt a két embernek nem mondható gügyét??Élnek azok a gyerekek 1.2évig aztán meghalnak majd temesse el öket a hivatal.Hogy lehet igy élni?

Ráadásul az anya tetoválásokat csináltat magára terhesen is pedig segélyböl él. És van egy egészséges gyermeke egy másik kapcsolatból szóval ö rá nem vár az ami a testvéreire.Inkább rá költenné a tetkókra kiadott pénzeket. Nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket akik meghaltak és azt is akit a szive alatt hord most!

Tudom hogy semmi közöm hozzá de a szivem csavarodott ki amikkor halottam a hirt hogy megint meghalt egy gyerekük

de látszólag nem viselte meg egyiküket sem.

Szerintettek miért csinálják ezt? Sokak szerint a pénz miadt amit a gyerekek után kapnak,ugye mostmár nem és az hiányozhat vagy tényleg ennyire selejtes az agyuk hogy nem értik meg hogy nem lehet egészséges gyerekük?

Segitsetek nekem ezt megérteni!

Köszönöm!!


2011. aug. 5. 00:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, honnan tudod, hogy nem viseli meg őket a gyász? Mert nem zokognak az utcán? Ilyesmit nem lehet így kijelenteni. Mindenesetre nagyon sajnálatos.


Nekem van ilyen ismerősöm, akinek nem lehet saját gyermeke (férfi az illető) és a feleségével az idegen donoros mesterséges megtermékenyítést választották, két gyerekük van, nem az apa a vér szerinti apa, de mégis... Bár nem tudom, ezek az emberek hajlanának-e erre, vagy esetleg lenne-e rá pénzük, nem tudom, kinek és mikor, mennyiben fizetős ez a "szolgáltatás".

2011. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Tudom hogy nem tehetek semmit,a,nögyógyászom is mondta,hogy ök se tehetnek semmit.

Csak sajnálom a gyerekeket és ennyi ezért irtam ki ezt a kérdést,bár sokáig gondolkoztam rajta kkirjam -e ezeket.

Sejtettem hogy majd egyesekböl ellenszenvet válthatok ki.

2011. aug. 5. 08:58
 13/25 A kérdező kommentje:

Manka68

Igazad lehet,a lombik jó ötlet de szerinted miböl valósitanák meg? Mikkor azt irtam hogy a temetésre se volt pénzük de tetoválásokra igen azt nem rosszindulatból irtam ez szól annak akinek ez jött volna le!

2011. aug. 5. 09:08
 14/25 A kérdező kommentje:

8:58-as Tudod amikkor intézték a tanácson a temetést akkor ott volt az anyukám is a hivatalban és a két fülével hallotta amikkor az anya ezt mondta:

Na ha haza megyek megiszok egy liter kávét mert ma még nem ittam meg elszivok hozzá két cigit! Lepadlozta a kislány halála? Vagy csak nagy volt a koffein meg nikotin hiány? Töncsd el te magadban!

2011. aug. 5. 09:18
 15/25 A kérdező kommentje:

És akinek rosszindulatunak tünök az inkább ne irjon,köszi!

Nem azokra vagyok kiváncsi,hanem az olyasmi válaszolokra mint pl-ul aki a lombikot ajánlotta stb!

2011. aug. 5. 09:21
 16/25 anonim válasza:
41%

Valószínűleg h én vesztem el az x. babám, én is próbálok nem bőgni és sajnáltatni magam nyilvánosan, hanem a napi rutint erőltetem - pl a kávé és a cigi. Lehet, hogy otthon attól még egy megtört nő lennék.

Az, hogy a baba a saját hányásában fúlt meg (az egyik esetben), az meg légbőlkapott. Honnan tudod? A szomszéd nagymamájának a volt barátjának a testvére azt hallotta a másodszomszéd menyasszonyától?

Ami meg a "hogy lehet engedi hogy nekik legyen még..." részt illeti. Genetika. Még ha olyasmiről is lenne szó, ami 100%, hogy öröklődik, mert mondjuk mind a ketten betegek, akkor is csak azt lehetne mondani, hogy egymástól ne lehessen. De ez csak 50%, hogy öröklődik... Nem tehetsz semmit, hagyd, hogy próbálkozzanak, hogy felnevelhessenek egy egészséges gyereket. Nem a te dolgod ítélkezni, akár gonoszságból, akár másból.

2011. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%

Először is tanulj meg helyesen írni! Szerintem nem vagy gonoszkodó,de csak annyira ismered őket, hogy anyukád látta őket a hivatalban! Ha nem lehetne SOHA teljes értékű gyerekük akkor az apa sem élne...Ezért gondolom nem javasolták nekik az orvosok,hogy ne próbálkozzanak...

Van egy kérdésem,ha szerinted a segélyből élnek akkor,miből élnek olyankor amikor éppen nincs gyerek?-Ami ugye minimum 9 hónap....

2011. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

1.Nem gonoszkodom

2.Az a hir hogy a gyerek a saját hányásában fúlt meg nem légbölkapott!! Csak azért irtam úgy hogy azt hallottam mert én nem kérdeztem meg ezt az anyától.

3.Én is örölnék ha lenne egészséges gyerekük,de ha már valakinek 2-meghal az apa miadtt akkor én már- és más se- épp elmélyü ember nem válalna több gyereket legalábbis attól az apától nem!!Hülyeséget irkáltok,hogy akkor az apa se élne már stb.

Ö csak hordozza a DNS-eiben de nem beteg!! De a gyerekek öröklik és lehet hogy csak a kislányok a fiúk nem!

Kivánom hogy igy legyen és ne keljen nekik ujabb gyereket eltemetniük!

Én nem akarok beleszólni ebbe hogy hány gyereket válaljanak,és kioktatni se akarom öket,csak a gyerekeket nézem.Eleinte nagyon sajnáltam a szülöket is de már látom hogy nincs miért mert ezt ök akarják igy ezt senki nem tudja megakadájozni.

2011. aug. 5. 11:23
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Miből élnek meg?

A c-ék miből élnek meg? Biztos nem az egész napi kapálásból megszerzett pénzből. Én egyet nem láttam még istenesen dolgozni.

2011. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 sumergo ***** válasza:
45%

Azért valószínű, h lehet egészséges babájuk is, mint előttem is már írták páran, nem fejtem ki újra!

De bárhogy is van, te nem ítélkezhetsz, mint ahogy ezt más sem teheti meg, pedig részedről most ez az elvárás! Szeretnéd, ha mindenki ezen szörnyülködne.

Azon is csodálkozom, hogy a nőgyógyásznak ezt felhoztad, és erre még reagált is valami helyeslés félét. Ahelyett, h mások magánéletében turkálsz, inkább azt az időt töltsd el helyesírás gyakorlásával! Ez ellen úgysem tudsz tenni, de a saját műveltségeden még javíthatsz!

2011. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!