Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eleve halálra itélt gyerekek...

Eleve halálra itélt gyerekek szüleit hogyan lehetne meggyözni ha az orvosokra se halgatnak?

Figyelt kérdés

Van egy anyuka akinek a párja olyan betegséget hordozz a DNS-ében amit a gyermekei örökölnek és sajnos hirtelen egyik percröl a másikra megáll a szivük és annyi volt az életük!!

Amikkor meghalt az elsö kislányuk akkor az orvosok figyelmeztették öket hogy ne válaljanak több gyermeket mert nem lesznek hosszú életüek mivel öröklik ezeket a DNS-eket az apától.

De az anyuka ennek ellenére is vállata a másikat is aki még a 2-évet se élte meg szegény!

Azt hiszem hogy tavaly nyáron temetteték el a kislányt most az anya újra terhes!!!

Borzalom hogy nem tudják felfogni hogy mi a szomorú helyzett,nem hiszem hogy nem fáj az nekik hogy egymás után temetik el a gyereküket.Hozzátenném hogy ez a páros a gyerekek után járó pénzekböl és segélyekböl élnek.

A temetésre se volt pénzük.

Nem értem ezt az anyát.Tudni kell azt is hogy ö már valójában 3!gyermekét veszitette el.Az elsö baba nem a mostani párjától született de arról azt hallottam hogy a saját hányásában fúlt meg!! Pár hónapos volt csak!

Ki állithatja le ezt a két embernek nem mondható gügyét??Élnek azok a gyerekek 1.2évig aztán meghalnak majd temesse el öket a hivatal.Hogy lehet igy élni?

Ráadásul az anya tetoválásokat csináltat magára terhesen is pedig segélyböl él. És van egy egészséges gyermeke egy másik kapcsolatból szóval ö rá nem vár az ami a testvéreire.Inkább rá költenné a tetkókra kiadott pénzeket. Nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket akik meghaltak és azt is akit a szive alatt hord most!

Tudom hogy semmi közöm hozzá de a szivem csavarodott ki amikkor halottam a hirt hogy megint meghalt egy gyerekük

de látszólag nem viselte meg egyiküket sem.

Szerintettek miért csinálják ezt? Sokak szerint a pénz miadt amit a gyerekek után kapnak,ugye mostmár nem és az hiányozhat vagy tényleg ennyire selejtes az agyuk hogy nem értik meg hogy nem lehet egészséges gyerekük?

Segitsetek nekem ezt megérteni!

Köszönöm!!


2011. aug. 5. 00:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan de álszentek vagytok. Ha ti ismernétek ilyen családot, ti is ugyanennyire ki lennétek akadva és lehet még ide is kiírnátok egy kérdést ezzel kapcsolatban. Az ember sajátos lételeme, hogy másokkal (is) foglalkozzon maga helyett - főleg ha megbotránkozhat - , és szerintem, akik azt írták, hogy magával foglalkozzon, azok is jócskán belementek már részletekbe más magánéletével kapcsolatban és jól kipletykálták.

Itt nem szükséges a szerepjáték meg a szent duma.

2011. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 sumergo ***** válasza:
31%
Ne abból indulj ki, hogy te milyen vagy. Én nagyon nem szeretem, ha a magánéletemben turkál olyan, akinek semmi köze nincs hozzá. Épp ebből adódik, h én sem foglalkozom másokkal, és akár hiszed akár nem még a helyi pletykákat sem tudom, mert eleve kerülöm a pletykás embereket. Szerintem mindenkinek lenne maga körül, amivel foglalkozhat. Még sztárok élete sem érdekel, meg sem jegyzem miket lehet hallani róluk. Szerintem ez lenne a normális, nem kell másokkal foglalkozni.
2011. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
Szóval most akkor te véleményt alkotsz rólam, így ismeretlenben? :)
2011. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Manka68 ***** válasza:
81%

Én ajánlottam a lombikot, ha esetleg nemhez kötött öröklődő betegségről lenne szó. Maga a lombik TB támogatott, ingyen van. Csak a gyógyszereket kell fizetni. A vizsgálatok is TB támogatottak, ha nem magándokihoz megy az ember.

A gyógyszerek ugyan elég drágák, de talán egyszer ki tudnák ők is fizetni, vagy mondjuk megpróbálhatnak támogatást kérni rá. De én a helyükben még akár hitellel is megpróbálkoznék, ha ezen múlik.

Igazából a nődoki dolga lenne, hogy felajánlja a vizsgálatokat és akár a lombik lehetőségét is, de sajnos az a tapasztalatom, hogy ők egyáltalán nem foglalkoznak az ilyen dolgokkal, ha nem kérdez rá náluk az ember, mert nekik az nem érdekük. :-(

2011. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta a szülőkkel és a babával?
2012. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!