Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok, hogy mikor...

Honnan tudtátok, hogy mikor van itt az ideje a gyermekvállalásnak?

Figyelt kérdés
Légyszi konkrétumot írjatok, de csak általánosságot :) köszönöm
2011. szept. 9. 18:56
 1/6 anonim válasza:
34%

amikor ki fojt belűlem a magzatviz.


üdv:

bogdán dzsásztina!


remélem segítetem!

2011. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor már nemcsak jajdejólenneegygyerek -érzés volt, hanem a nap 24 órájában vágytam rá. Vagyis vágytunk :))
2011. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor fogamzásgátló ellenére is megfogant a fiam, azt mondtam ez nem lehet véletlen, úgy látszik apu meg anyu egymásnak vannak teremtve, és jönni akar hozzánk egy kis angyal is:)
2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a gyerkőc döntötte el, hogy jönni akar. Megszökött a spermaölős gumiból. :) Mi anyagi okokból vártunk volna még, ő viszont már nem akart várni. Neki lett igaza, mert tényleg tökéletessé tette az amúgy is boldog életünket. :)
2011. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hülyén hangzik, de amikor a határidőnapló azt mondta. A férjem ugyanis a házasságkötésünkkor megkért, hadd várjunk 5 évet a gyermekáldással. Mikor lejárt az öt év, akkor álltunk neki. Nem éreztem azt a minden-áron-gyereket-akarok érzést, de már nagyon vágytam rá. Nem is bántuk meg egy percig sem.
2011. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor orvos barátnőm azt mondta, szülni fog,szakvizsga előtt, mielőtt elkezdhette volna orvosi karrierjét, mert 30 éves kor felett szül valaki első gyereket a méhlepény már öregszik, gondok vannak a petesejttel stb

És én 30 voltam, úgyhogy szültem.

2011. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!