Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok, hogy a...

Honnan tudtátok, hogy a párotok jó apa lesz?

Figyelt kérdés
Én meg vagyok győződve róla, hogy a párom nagyon jó apa lesz és nem fogja úgy elhanyagolni a gyerekeit, mint minket a mi apánk. Nektek szempont volt ez a párválasztásnál? Olyan apa lett a párotok, amilyennek képzeltétek?
2011. okt. 28. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak egy dologból tudtam hogy jó apa lesz, hogy ő kezdte felhozni a gyerektémát. Nem viccelek, ott álltam 25 évesen, -egy éve jártunk-, eszembe se jutott volna magamtól, egyszer csak rákérdezett, hogy én hogy látom a kapcsolatunkat, mert ő már családot szeretne, gyerek(ek)kel. Ritka szerintem az ilyen hozzáállás, ezért is volt nagyobb kedvem "beadni" a derekam:))

Természetesen jó apa, és már a 2. babánk érkezését várjuk!:)

2011. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

én abból láttam, hogy milyen az életfelfogása, és milyen az értékrendje.

És nem utolsó sorban - talán hülyén hangzik - de onnan láttam, ahogyan a kutyáját nevelte és ahogyan viselkedett vele, illetve ahogyan az az eb rajongott a gazdájáért. Nem is csalódtam benne egy percet sem. Pedig a gyerek témát én hoztam fel.

2011. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abból gondoltam (reméltem), ahogy ismerősök kisbabáival, gyerekeivel bánt. Nem idegesítették, elvolt velük és a gyerekek sem húzódoztak tőle zsigerből. + egyszer a vidám parkban beült egy kisfiúval gokartozni, mert csak az anyukája volt vele, és ő nem mert rá vállalkozni, de a kisfiú nagyon szeretett volna menni, mi pont hallottuk, és ő magától ajánlkozott.

A macskánkat is nagyon szerette, kötődött hozzá.

Ja, és a 10 évvel fiatalabb húga körül (elmesélés alapján) nagyon sokat segített, azóta is nagyon jóban vannak. És mivel ő csonka családban nőtt fel, mindig hangoztatta, hogy ha rajta múlik, ő teljes családot szeretne majd a gyerekének.

És tényleg jó apa lett, nagyon sokat foglalkozik születése óta a kislányunkkal. (most 9 hós) De azért nem akarom elkiabálni, mert a neheze még -gondolom, tudom- hátravan.

2011. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy ő volt a határozottabb és lelkesebb, mikor kiderült, hogy terhes vagyok.
2011. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abból, ahogy a gyerekeimmel bánt, tudtam, hogy a sajátját sem szeretheti majd jobban... :)

Bejött :)

2011. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!