Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalhatok egyedül,18 évesen...

Vállalhatok egyedül,18 évesen babát?

Figyelt kérdés

Sok baj ért,eddigi életem során.

A szüleimen kívül,szinte senkim nincs.

A jó bizalmasom azt mondta,szüljek gyereket,

úgy sosem leszek egyedül.

Jó.De honnan szerezek,apát neki!?

Mert nem igazán,jó a viszonyom a férfiakkal.Spermabankból nem akarok,hisz szeretném tudni,ki az apa.

De a baba miatt,nem fogok férjhez menni.

Egyáalán a Spermabankban,mennyibe kerül ,egy beültetés?

És kérhetek,olyat hogy művész legyen,a donor?

Azért fontos,mert én is annak tanulok.



2012. júl. 4. 02:37
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Találtam egy 18 éves fiút,akitől jó lenne egy baba.Csak a bibi az,hogy Ő szeret,Én meg ,csak egy babát akarok Tőle!!! Pofátlanság lenne,teherbeesés után szakítani vele? Vagy ne is közöljem vele hogy babám lesz? Már lefeküdtünk,de még nem érzem terhesnek magam. :(
2012. okt. 7. 16:21
 32/35 anonim ***** válasza:
Ennyire érzéketlen tuskó nem lehetsz!Szerencsétlen fiú.Kihasználod a végsőkig, aztán eldobod, mint egy tárgyat.Kívánom neked, hogy legalább 10 évig még ne lehessen gyereked.Utána is csak alapos elmeorvosi vizsgálat után.
2012. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Én bátran neked adnám magam ha csak igy tudsz gyerekhez jutni!
2013. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Neked kell eldöntened, hogy van-e elég pénzed és erőd hozzá. Donort lehet választani, de nem név szerint, csak tulajdonságok alapján. Nem tudom, hogy művészetre lehet-e szűrni.
2013. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
és vajon mi lett a történet vége?
2013. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!