Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalhatok egyedül,18 évesen...

Vállalhatok egyedül,18 évesen babát?

Figyelt kérdés

Sok baj ért,eddigi életem során.

A szüleimen kívül,szinte senkim nincs.

A jó bizalmasom azt mondta,szüljek gyereket,

úgy sosem leszek egyedül.

Jó.De honnan szerezek,apát neki!?

Mert nem igazán,jó a viszonyom a férfiakkal.Spermabankból nem akarok,hisz szeretném tudni,ki az apa.

De a baba miatt,nem fogok férjhez menni.

Egyáalán a Spermabankban,mennyibe kerül ,egy beültetés?

És kérhetek,olyat hogy művész legyen,a donor?

Azért fontos,mert én is annak tanulok.



2012. júl. 4. 02:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Ma 06:06-os vagyok.

Persze, hogy jó egy gyerekkel kreatívkodni, én is imádom a kölyköket, és alig várom, hogy egy szép nap majd a sajátjaimmal festegethessek meg rajzolgathassak..de ez még nagyon odébb van, mert bár lelkileg rendben vagyok, anyagilag muszáj az embernek egyenesbe jönnie, nem lehet szülni a világba 'majd lesz valahogy'-alapon, mert az az aranyos kisgyerek 15 év múlva a szemembe köpne - teljesen jogosan - hogy miért kellett őt ilyen helyzetbe hoznom, miért voltam ilyen önző, neki miért nem lehet normális élete, mint a többieknek, stb.

Ezt nagyon gondold át. Ráadásul ott van az is, hogy a gyerek már magzatkorától érezni fogja, hogy ő csak egy társpótlék és hogy csak ő van neked és egy életképtelen egyén válik majd belőle, aki nem lesz képes normális emberi kapcsolatok kialakítására.

2012. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Jézusom...Ezzel a felfogással inkább kistesót kérj.
2012. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

NE vállalj egyedül gyereket 18 évesen, hisz még magad is az vagy. Ne sértődj meg, hogy ezt mondom, de 10 év múlva te is így érzed majd, ezt tuti. 18 évesen mindenki azt hiszi, hogy már felnőtt, de később rájössz, hogy ez anno másképp volt. Hidd el, hogy fogsz találni, olyan embert aki nagyon szeret és Te is nagyon szereted őt! Később majd szerelmetek gyümölcsével ajándékozzátok meg egymást! Lehet, hogy ő a nagy Ő, majd nem örülne egy gyereknek, aki tudj isten kitől van. Egyedülállóként könyebb párt taláni. Élj és szórakozz! Most biztos nagy csapás ért, de voltunk már ezzel így mindannyian. Most azt gondolod, hogy ez nem igaz, pedig hidd el, így van. Emlékezz majd 10 év múlva!!!!!!

Ne menj spermabankba 18évesen sőt még egy pár évig ne, amíg nem találtad meg a szerelmet! És főleg ne csináltasd fel magad vad idegennel, vagy olyan valakivel aki nem tud a terveidről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Amúgy beültetést se csinálnak csak úgy bárkinek, bár fizetőset lehet, de vagy fél millióba belekerül.

El is tudnád tartani a gyereket?

Egy ismerősöm lánya most szült 18 évesen, már a kórházban visszaküldte a babát, annyira érdekelte. Az anyja mehet gyesre....

2012. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Tudod te mivel jár egy kisgyerek?! Nem hinném... Magadnak szülnéd, nem a szüleidnek. Ha neked kell gyerek, miért ők vigyázzanak rá?! Hiszen te akartad, akkor vállald! Hidd el, egy újszülött mellett nem lehet kreatívkodni!!! Ilyen felfogással ne akarj még gyereket!
2012. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Abból amit megfogalmaztál, még magad is gyerek vagy. Ne vállalj még gyereket!!! Fogalmad sincs mivel jár. Ráadásul partner nélkül!!


Spermabank?? Ha ezt írná egy 35éves elvált egyedülálló nő, akkor talán. De 18 évesen. Csak elcseszed az életedet!!!


Olvass el pár kérdést, hogy milyen az egyedül álló fiatal anyák élete, aki valami oknál fogva egyedül marad.



4gyerekes anyuka

2012. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen egyedűl egy kisbabát akarsz válalni?tudod mivel jár az?milyen anyagi háttér kell hozzá?És szinte egy percre sem hagyhatod magára,éjszakánkét fel kell kellned hogy megetesd stb. Bár én nem tudom még milyen egy gyerek felnevelése mert még nincs kisbabám de volt mikor 1 hétig lent voltam sógornőmnél,csak bele pillantottam ebbe és tényleg nehéz. A másik meg az hogy majd a szüleid vigyáznak a babára?!miért ha nem bírod az éjszakákat vele majd leviszed hozzájuk pl. ? vagy hogy gondoltad ezt az egészet?
2012. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Kérlek várj még pár évet. Hidd el, nálad is betoppan majd a nagy Ő! És mindent elsöprő szerelemmel fogjátok meggyártani a babátokat :)


Hidd el, hülyeséget csinálnál. Mit mondanál a gyereknek? Magányos voltam és....


Ugyan már! A babához szerelem, szeretet, család (apa, anya) kell!!!!


Várj még picit, változni fog az elképzelésed!

2012. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem a kedvenceim a férfiak.

Mert csalódást okoznak.

Viszont a babámnak,

mindent megadnék.

És minden percemet,

vele tölteném.

Csak az egyetemre,

nem vinném be.De

akkor a szüleim,ott

vannak.

Ők is mikor pici voltam,

nagymamámékhoz

száműztek,ha fáradtak

voltak.És nekem,nagyon

jó volt.

Én anyás vagyok,ha nem

lett volna apukám,talán

észre sem vettem volna,

mivel sokat dolgozott.

Én egyátalán nem buliztam,

soha.Az egyetlen hely,ahova

járok,az a templom.

És szoktam,babákra is vigyázni,

nálam sosem sírnak.

2012. júl. 4. 11:02
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

A gyermek nem társ!! Értsd már meg a lényeget! 2-3 évig beszélni sem tud, nemhogy partner lenni.Kreatívkodni egy csecsemővel!Atyaég!Ne haragudj, de azt kell mondanom, hogy nagyon gyerek vagy még te is, ha úgy gondolod, hogy egy kisgyerek mellette egyedülálló anyaként egyáltalán magadra gondolni lesz időd.

Egyetemre akarsz menni. Miből? Eltartanak anyuék? Vállalják a babádat is? Eltartani, vigyázni rá. Kicsit sokat kívánsz a szüleidtől. Kérj inkább kistesót.

2012. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!