Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalhatok egyedül,18 évesen...

Vállalhatok egyedül,18 évesen babát?

Figyelt kérdés

Sok baj ért,eddigi életem során.

A szüleimen kívül,szinte senkim nincs.

A jó bizalmasom azt mondta,szüljek gyereket,

úgy sosem leszek egyedül.

Jó.De honnan szerezek,apát neki!?

Mert nem igazán,jó a viszonyom a férfiakkal.Spermabankból nem akarok,hisz szeretném tudni,ki az apa.

De a baba miatt,nem fogok férjhez menni.

Egyáalán a Spermabankban,mennyibe kerül ,egy beültetés?

És kérhetek,olyat hogy művész legyen,a donor?

Azért fontos,mert én is annak tanulok.



2012. júl. 4. 02:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább tanulj, és majd úgyis megismerkedsz valakivel.
2012. júl. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, szerintem azzal ráérsz még. Ha nagyon egyedül érzed magad, akkor szerezz be egy kutyát vagy egy macskát, vagy egy másik háziállatot.
2012. júl. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 intrepid ***** válasza:
100%
Életművész is jó? Csavargok zenélek, akárhogy megélek, lógok, mint gyümölcs a fán....
2012. júl. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Állatimádó válasza:
0%

szerintem te döntessz az életedről...Ha elég érettnek érzed magad akkor bevállalhatod.

Ismerkedj össze valakivel ... és max ha nem tetszik dobod...:)

2012. júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem korai.

Én is művésznek tanulok, 20 éves vagyok. Ennek a korszaknak még a vadság a lényege, amikor őrülten kibontakozhat az ember, tombol benne az energia, az ősi ösztön, hogy alkosson..az anyaság csak később jön (nálam) a képbe, úgy 5-6 év múlva, amikor már kicsit lehiggadtam.

(Mellesleg mire fel vállalnál? Van kereseted? El tudnád tartani magadat és a gyerekedet, amíg az 18-20 éves nem lesz? Hogy akarsz festeni/zenélni/művészkedni, termékeny alkotói munkát végezni, ha ott üvölt egész nap egy gyerek a szobában, akiről gondoskodnod kell?)

Egyébként meg ha egy dugásra sem tudsz összeszedni senkit, akkor szerintem ne örökítsd tovább a génjeidet.

2012. júl. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Egy gyereket fel is kell nevelni! Miből akarod eltartani,hol akarsz vele lakni,ha még tanulsz? Igaz,hogy nem leszel egyedül,ha gyereked lesz,de egy gyerek NEM partner. Ha felnő,akkor a saját életét fogja élni,és te újra egyedül maradsz!

Elég ostoba tanács!

Tanulj,alapozd meg az életed. Majd találsz magadnak párt,és akkor jöhet a gyerek.

2012. júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ha szülsz egy gyereket, akkor leszel csak igazán egyedül!A gyerek nem társ, hanem az elején,1-2 évig csak gond és problémák halmaza.El tudod tartani? Van hol laknod vele, vagy a szüleid nyakára vinnéd?hogyan akarsz mellette tanulni,művészkedni.24/7 felügyeletet kíván, szinte 10 perc szabadidőt nem enged.

Tanulj inkább, ismerkedj, és várj a gyerekkel még jó pár évet. Tízet minimum.

2012. júl. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,Állatimádó.

Amúgy szerintem egy gyermek,fiatalít,új színt visz

az ember életébe.Nem feltétlenül hátrány,ha a gyerek látja alkotni,tanulni a mamiját.Sokkal kreatívabb lesz,a társainál.Játékosan velem tanulhatna és alkothatna.A szüleim meg,tudnának rá,vigyázni.

2012. júl. 4. 06:23
 9/35 anonim ***** válasza:

Várj még a babázással addig, amíg szerelmes leszel a szíveddel és az eszeddel is annyira valakibe, hogy családodnak szeretnéd. S ha megvannak hozzá az anyagiak is, akkor vágjatok bele :)

Egy gyerek nagy felelősség egész életedre, anyaként pedig az önmegvalósítás jó pár évig takarékon van ám...

2012. júl. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim meg tudnának rá vigyázni....

Nem a szüleidnek kell felnevelni a gyermekedet! Ha így állsz hozzá, ne is szülj egy darabig! Bőven van még időd ismerkedni, nem kell elkapkodni, mert 18 évesen nincs kapcsolatod!

2012. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!