Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vészelitek túl magatokb...

Hogyan vészelitek túl magatokba, és hogyan a párkapcsolatban a sikertelen hónapokat?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve nem jön az első Baba:( A családban már több helye a másodikat várják,nálunk pedig semmi!

Úgy érzem a kapcsolaunk kezd megromlani a férjemmel,mert nekem csak folyton ezen jár az eszem.Ő dolgozuk,csak a munkával van elfoglalva,nekem sajna nincs és csak itthon ülök 1dűl és ezen rágodok!

Tegnap volt a peteérésem,de páromnak nem ment a dolog így ezt a hónapot is hozzá kell csapnom a sikertelenhez!

Mit tegyek,hogy jobb legyen a kapcs.és ne őrűljek bele ebbe az egészbe?Segítsetek,kérlek!


2009. jún. 25. 10:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem előbb a kapcsolatotokat próbáld/próbáljátok rendbe tenni, aztán jöhet a babaterv.

Remélem, nem haragszol meg, de: ha nem bízol meg a férjedben, (márpedig, ha felemlegeted neki a régi baklövését, akkor nyilván nem bízol meg benne)akkor nem kellett volna hozzámenni. Nem???? (hozzáteszem, én biztos nem lettem volna a felesége..., de ez csak az én véleményem!)

Az nyilvánvaló, hogy nagyon szereted, ezért ne csak otthon ülj és várd, hogy észrevegyen, hanem tegyél is érte valamit!!!!! És majd, ha köztetek megoldódnak a problémák, akkor könnyebb lesz Neked is feldolgozni a sikertelen hónapokat!

Minden jót kívánok Nektek, hogy egy kiegyensúlyozott családba érkezzen a leendő pici!

2009. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.

Először magadat és a kapcsolatotokat tedd rendbe és utána jöhet a baba. Tegyél le a babaprojektről egy picit, pihentessd a témát, a párod előtt meg pláne, bízd rá a sexet, amikor ő szeretné, vagy te (de ne babaprojekt céljából). Szerintem próbálj meg valami munkát keresni (nem tudom milyen lehetőségek vannak), bármit, ha nem is tudsz tanítóként elhelyezkedni, vagy tanulj valamit. Valami kell, mert ha otthon ülsz, az csak rossz, jönnek a negatív gondolatok, állandóan agyalsz, görcsölsz...stb. Tedd magad valahogy hasznossá, ahogy írtam munka, vagy tanulás, vagy segíteni anyósnak, vagy kerti munka vagy bármilyen tevékenység. Emellett szerintem kezdj el sportolni valamit, torna, futás, uszás, kondi terem stb. Nem csak a tested edzedd, hanem a lelkedet is, egyre jobban tetszel majd magadnak, ill. büszke leszel magadra, és ezt a párod is látni fogja rajtad, és ha tényleg szeret, akkor pozitív irányba fognak változni a dolgok.

Beszélgettek ti eleget a pároddal? Ha az anyóssal ennyire szeret beszélgetni, akkor veled is? Beszélgettek őszintén egymással az érzéseitekről, magatokról, munkáról, vagy ami a párod érdekli? Vagy csak éltek egymás mellett? A közömbösség a szerelem, szeretet ellentéte és nem a gyűlölet! Picit változtass!

Sok sikert!

2009. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Nagyon sok hasznos dolgot olvastam amiket megprobálok betartani!

Lehet,hogy velem szaladt el a ló,annyira erőltetem ezt a Baba dolgot!

Változatni fogok!

Ígérem(és remélem),hogy legközelebb már a pozitív tesztről számolok be!

Köszönöm mégegyszer mindenkinek!Nagyon rendesek vagytok!!!

2009. jún. 26. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!