Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül a baba? Ti...

Miért nem sikerül a baba? Ti hogy vészelitek át ilyenkor a nem várt mensiteket, amikor megjön?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk márci. 22.-én, de megjött 24.-én. Utána együtt voltunk, április 3.-án, és 10.-én is, de tegnap megjött. A mensim ugyan olyan. Szerintetek? Már ugy el vagyok keseredve. Egyik ismerősöm, 18 éves mult, és holnap lesz a második abortusza, mert nem kell neki MÉG gyerek. És ez fáj a legjobban, hogy nekem, aki annyira szeretné már nem jön össze.
2009. ápr. 27. 21:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Türelem... Én évekig nem sikerültem, a tesóm meg 2 hónappal a születésem után becsúszott. :)
2009. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolok akkor 34 napra jött meg, igy vagy késön volt pé-d.(20. napon) vagy egyáltalán nem volt vagy nincsen.Nem szoktad mérni a hödet?Mióta probálkoztok?Nem bántás akar lenni, de ha babát szeretnétek akkor intenzíveben kellene együtt lenetek.Olyan 2 naponta.
2009. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lehetne akkor együtt lennék többször. Van peteérésem, mert mindig meglátszik a folyásomon. A hőm mindig 37. Ez sosem változik. A párom távol dolgozik, ezért vagyunk ilyen ritkán együtt. De ennek nem soká vége lesz, és több időt fogunk ezzel tölteni. köszi az eddigi válaszokat.
2009. ápr. 27. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan érzem magam ilyenkor? Szarul. Teljesen. Mi már másfél éve próbálkozunk, hormonzavar, felborult ciklus, vizsgálatok sora...

Közben tavaly a cégemnél kb. 10-en mentek el szülni, köztük a barátnőm is. Most még hárman babásodnak, csak én nem. Nem haragszom rájuk, mert ők szívből akarják a babájukat és tündériek a picurok, de türelmetlenné is tesz, mert már én is szeretnék anya lenni. Te se keseredj el, hajrá, szeressétek egymást a pároddal, amikor csak lehet legyetek együtt, és hőmérőzz, hogy megtudd, mikor van peteérésed. De ha ehhez türelmetlen vagy, vehetsz ovulációs tesztet is, de ez drága.

Az ismerősödnek meg van egy jó ajánlatom: úgy hívják, hogy fogamzásgátlás.

2009. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Na az jó ha nem sokára együtt lesztek.:)Akkor mindent bele.

Mi mikor probálkoztunk 4 évig nem sikerült a baba.Volt a görcsölös időszak a nem törödöm időszak.A kötelező együtleni időszak.Minden hónapban mintha kést vágtak volna a szívembe mikor megjött.Mikor késet mindig azt hittem hogy babás vagyok de soha semmi.Nekem is volt olyan babárnöm aki nem is akarta nagyon a babát a párja akarta, és az 1 hónapban öszejött nekik,el képzelheted mit éreztem mint akit agyon ütöttek.Jött a lelki ismeret hogy neki mért nekem mért nem stb.stb.Már azon gondolkodtam hogy elhagyom a párom keresen magának olyan nőt aki képes neki babát szülni.De erre nem volt szükség találtam egy jó orvost (ráadásul sztk-s rendelés) ez volt tavaly juliusban és december 18.-án 4 év után KÉTCSÍKOS lett a tesztem.:)

Ugyhog most itt vagyok 23 hetes kismamaként és már nagyon aktiv a picike:)


Nem szabad elkeseredni!Minden hónap új remény új esély!

Ne add fel drukolok!!!!!!!!!!

2009. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Ne keseredj el..Eleinte én nagyon rosszul viseltem, sírtam zokogtam. Nekem tavaly augusztusban ment el a babám, munkatársaim közül hárman lettünk szinte egyszerre terhesek. Nagyon rossz volt. Most vettem egy ovus mikroszkópot, hogy biztosra menjek. Nyugodj meg, próbáld lekötni magad. Én mikor magam alatt voltam a baba után elkezdtem mesefalat festeni, meg gyöngyöt fűzni. Tudom kevés vigasz de hidd el jót tesz.

2009. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

08:51-es

Én a helyedben elkezdeném mérni a hőmet,meg ott vannak az ovulációs tesztek, vagy a mikroszkópok. Ezekkel könnyen meg lehet állapítani, hogy mikor van ovuláció.

Sok sikert!

2009. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Mindenki szoritok, aki hasolnló cipőben jár mint én, és mielőbbi két csikost kivánok nektek. Akik pedig babások, azoknak gratulálok:) köszi szépen még egyszer.

Barátnőmről annyit, hogy tabit nem akar szedni, a srác akarná a gyereket.De amugy nincsenek együtt,mert szakitottak már nagyon rég. csak öszze járnak.

2009. ápr. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!