Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vészelitek túl magatokb...

Hogyan vészelitek túl magatokba, és hogyan a párkapcsolatban a sikertelen hónapokat?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve nem jön az első Baba:( A családban már több helye a másodikat várják,nálunk pedig semmi!

Úgy érzem a kapcsolaunk kezd megromlani a férjemmel,mert nekem csak folyton ezen jár az eszem.Ő dolgozuk,csak a munkával van elfoglalva,nekem sajna nincs és csak itthon ülök 1dűl és ezen rágodok!

Tegnap volt a peteérésem,de páromnak nem ment a dolog így ezt a hónapot is hozzá kell csapnom a sikertelenhez!

Mit tegyek,hogy jobb legyen a kapcs.és ne őrűljek bele ebbe az egészbe?Segítsetek,kérlek!


2009. jún. 25. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
valahogyan neked kell változnod, nem ezen rágódni állandóan, de ezt sajna otthon ülve nem tudod megtenni. beszélgessetek sokat a férjeddel erről az egészről, mondd el neki téged mi zavar stb.- csinálhattok közös programokat, séta, kirándulás, nyaralás stb.
2009. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha a párodnak nem ment, akkor őt valószínűleg nagyon zavarja, hogy tenyészbikaként számítasz csak rá.

Azonnal hagyd abba az agyalást, próbáld meg mással elfoglalni magadat és ne csak a peteéréskor akarj vele szexelni, ha lehet...

Jó, tudom, nem csak akkor szoktatok, de érted, hogy mire gondolok...

2009. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
tényleg magadban kellene ezt az egészet helyre tenni... lehet, hogy a férjednek azért nem megy, mert "kell". felejtsd el a hőmérőzst, tesztelést, stb. és csak legyetek együtt sokat. ha otthon vagy, pl. meglephetnéd egy gyertyafényes vacsival, azzal te is elfoglalod magad egész nap, neki meg tuti jól esik, és lehet, hogy ma össze is fog jönni... és ha esetleg mégsem tegnap volt peteérés... :) hajrá, még ma estére össze is tudod hozni :)
2009. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok úgylátom összetett a dolog...Én is ismerem a helyzetet,de mindig a nő legyen okosabb.Próbáld magad lefoglalni,miért nincs munkád?Otthoni teendők.Én minden hónapban ablakot pucoltam stb.Olvasás is segített.A párod nagyon fáradt lehett gondolom,esetleg neki is nagyon terhes ez a dolog.A pasik másképp látnak mindent.Beszéltek eleget a dologról?Érzéseitekről?Mi mindent megbeszélünk,sokat vagyunk együtt,pedig mindketten dolgozunk,ő hogy türelmes velem ez sokat segít.Vess be női praktikákat az ágyban,és ne mindig a babáról beszélj,várd meg amíg ő is belekezd.Azt nem mondom,hogy nyugodj meg mert tudom nem lehet,sőt állandóan azt mondjájk ne görcsöljek még idegesebb leszek.
2009. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ja, az lemaradt, hogy nálunk sem jön a bab sajnos jó ideje, szóval én poont azt csináltam, amit az előbb leírtam: mindent elfelejtettem, csak együtt vagyunk, amikor jól esik :) és jövő hétre nem várom, de ha most nem jött össze, akkor csak így folytatom tovább és tudom, hogy egyszer majd nem fog megjönni :)
2009. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Aki tárgyilagosan látja a helyzetedet, az látja reálisan, fontold meg! Könnyű mondani, de akkor is azt kell tenned, hogy ne gondolj a babára. De főleg ne beszélj róla. Látszik, hogy a párodat már nagyon nyomasztja ez a dolog, de főleg a te viselkedésed, hogy állandóan ezt a témát nyomatod. Szegény dolgozik, van elég gondja-baja, fáradtan megy haza és akkor még ezt is kell hallgatnia állandóan. Lehet úgy érzi, hogy elvárásokat támasztasz elé, ez pedig gátlásokat szül benne. Tudom, hogy bánt téged ez a dolog (engem is, hogy nekünk se jön), de inkább foglald le magad, mert ennek így nem lesz jó vége. Kezd új hobbiba, míg nem lesz új állásod! A pasikat nagyon idegesíti az álandó lelkizés még akkor is, ha nagyon szeret. Próbáljatok ki néhány hónapot védekezéssel. Szerintem megnyugtatná a kedélyeket. Neked is szükséged lenne a lelki pihenésre, de szerintem neki is. Én ezt vezettem be itthon. Mióta védekezünk, sokkal nyugodtabb vagyok, nem jár állandóan ez az eszemben. Ha úgy érzem kész vagyok folytatni, majd akkor újra jöhet a "szabad szerelem". Kitartást!
2009. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként ha több, mint egy éve próbálkoztok, akkor miért nem mentek orvoshoz???

Lehet, hogy egyszerűen van valami probléma, aminek az orvoslásával már terhes lennél...

2009. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

Hát igen,elég összetett nálunk a dolog!

Tanító a vézgzettségem,de sajna nem tudok vele elhelyzkedni:(

A páromnak a munkán kivül más elintézni valói is vannak,ez pedig a család,legfőképpen az anyukája akivel minden estéjét tölti!Ő kicsit mozgáskorlátozott,nem szorúl tolószékre vagy ilyesmi csak nehezebben megy,de ezért páromnak minden este mennie kell hozzá.Néha én is megyek,de akkor is csak ülök és hallgatom,hogy ők milyen jól eldiskurálnak.

A másik gondom az,hogy még házasságunk elött engem megcsalt a párom,nem egy alkalom volt amit csak úgy elfelejt az ember,hanem majdnem 1évig volt neki velem párhúzamosan egy nála is idősebb nője!Én fősulis voltam,tőle messze,ő meg hát...

Szóval amikor nem megy a dolog akkor én mindig a fejéhez vágom,hogy engem biztos nem kíván,bezzeg a k.val menne a dolog!

Csak velem van a gond én változzak?Itthon ülők és várok rá,várom hogy végre engem is észre vegyen!Miben kéne még nekem változni???

2009. jún. 25. 11:08
 9/23 A kérdező kommentje:

Elkeztünk járni Tapolcára,eddig két vizsgálaton vagyunk túl,6.án kéne mennie a páromnak,de azt mondta,hogy őt nem fogják vizsgálgatni,meg piszkálgatni,értitek mire gondolk.Szóval nem tudum,hogy elmegyünk-e,a dolog tőle függ!

Az én eredményeim pedig 9-ére lesznek meg.

Még nem tudunk semmit!

2009. jún. 25. 11:13
 10/23 anonim ***** válasza:

Tudom csúnya dolog ilyet tanácsolni, de ha így áll a helyzet?


Válás, szakítás. Minek húzzátok ezt a dolgot? Semmi értelme. Huzamosabb időn keresztül hülyének nézett téged, volt képe neked tenni a szépet, miközbe félrekefélt. Te pedig sohasem fogd neki ezt megbocsátani (próbálsz, de nem megy). Akkor minek vesztegetítitek az éveket az életetekből? Később úgyis megbáénjátok majd az elpazarolt éveket, az elpazarolt fiatalságot.

2009. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!