Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vészelitek át a menszes...

Hogyan vészelitek át a menszesz előtti pms tüneteket?

Figyelt kérdés
Engem száműzni kéne annyira bolond vagyok.Ilyenkor jobb ha nem szólnak hozzám.A párom tudja ezt de mégis kihúzza a gyufát.
2010. júl. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok hisztis, csak nagyon érzékeny, könnyen elsírom magam. meg megnő az étvágyam. ilyenkor már tudom, hogy közeleg a nap. de a sírósságot nagyon utálom benne
2010. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ingerült vok, és nagyon szokott néha fájni:(:( nekem ez a egroszabb hogy nagyon fáj
2010. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a fejed? kihagytad, hogy mid fáj. vagy a hasad?
2010. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én iszonyat vagyok! Mindig megbántom a férjemet, utána nagyon megbánom, olyan érzéseim vannak mintha vége lenne a világnak! Nagyon rossz! Neked segített valami? Jó ötlet? Kérdező is biztos örülne!
2010. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok, mert a párom a legutóbb azt mondta, ő már tudja, ha ennyire morgós-ingerlékeny-sértődékeny vagyok, akkor az pms és neki kell elnézőbbnek-előzékenyebbnek lennie. No, én erre akkor picit megsértődtem :D.. mert mint mindig, akkor sem tudtam felfogni-elhinni, hogy a pms ennyire bekavar az érzelmi állapotomba és objektivitásomba! Szal én nem kezelem sehogyan, mindig meglepődöm, hogy ez már megint pms volt, a párom bölcsessége viszont megment a veszekedéstől :)
2010. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen az kélne nekem is hogy megértő legyen de nem fogja fel a párom.Egy kis csoki viszont megnyugtat.
2010. júl. 6. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
én vagyok a nagyon fájós. a hasam fáj se nagyon. néh sírok, annyira mig nem hat a nospa, de azt mondták h valakinél ez ilyen:S
2010. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nospa nekem se hat,csak az algoflex M,10 perc és enyhül a fájdalom.
2010. júl. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!