Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vészelitek át azokat a...

Hogy vészelitek át azokat a fránya kérdéseket amiktől már alapból rám jön a sirás, "mikor jön már az a baba" kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hisztis tupus de már több mint egy éve próbálkozunk és a lelkem és az idegeim kicsit nyúzottak a folyamatos próbálkozás miatt.Mindenki jön a kérdéseivel, hogy mikor jön már az a baba?és próbálok vidám lenni, de nem mindig megy.ti hogy vagytok ezzel?
2009. okt. 27. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Én ugyanebben a cipőben járok. Mi már 15 hónapja próbálkozunk! Az én kérdezőim már fogják a műholdat, kb felrugnám őket, ugy elképzelem. Én már ott tartok, hogy már nem is akarok babát sem szeretkezni, semmit ami ezzel a témával kapcsolatos. Már kineziológushoz akarok menni ez miatt.
2009. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Én is már kivagyok ezektől az érzéketlen taplóktól! Utalgatnak, célozgatnak..áhh.. Kicsit magukba szállhatnának már végre. Anyóssal az élen.
2009. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, örülök hogy nem vagyok egyedül.

mert nekem még ismerősöm sincsen aki ebben a cipőben jár.És mindenki csak azt mondja hogy mindek idegeskedek.élen anyósssal és anyukámmal akikre csak ránézett a férjük és teherbe estek. én meg már mindent hőmérő, tesztek után csinálok, szegény férjemet is időbeosztással kapom el.kezdek belefáradi, ja és ma megint megjött :(

2009. okt. 27. 18:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szia, én is osztom a véleményedet.

rám úgy néznek mint egy ufora. :-)

bár annyi a különbség, hogy nálunk még nincs tervben a babó.

"pedig, már 25 leszel, itt lenne az ideje, stb. stb."

ez is nagyon kiakasztó, de sajnos ez van.


nagyon szurkolok, hogy nektek minél előbb összejöjjön.

remélem nem baj, hogy írtam

2009. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dehogy is nagyon örülök minden kedves szónak :)rám fér:)köszönöm a jóóó kivánságokat :)
2009. okt. 27. 18:57
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Megint első vagyok. Akkor nem csodálom, hogy ki vagy,ha ma megjött. Én már nem sirok olyankor , az elején minden alkalommal sirás lett a vége.
2009. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én erre a kérdésre mindig azt mondom, hogy mindennek eljön a maga ideje:) (de sajnos még én sem tudom, hogy mikor lesz az, 10 hónapja próbálkozunk) 25 éves
2009. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

18:51-es vagyok.

még annyit, hogy nekem barátnőm volt nagyon rágörcsölve, tavaly júni óta próbálkoztak és nem jött nekik sehogy össze a bébi.

megunta föladta, mással foglalkozott.

júli végén voltunk nyaralni (4 barátnő) már évek óta járunk, és utólag derült ki, hogy már akkor babás volt.

elengedte magát, jól éreztük magunkat, most 15hetes.

tehát ne adjátok föl a reményt.

veletek vagyok.

2009. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is 25 éves vagyok és 13 hónapja nem sikerül, a dokik szerint minden ok.mégsem jön.a hőmémérős görbém is tőkéletes csak éppen a 28-dik napon mindig esik.ez van.ja és a kolléganőm most jelentette ba hogy terhes, és persze nagy gratuláció fogadta és meg alig birtam visszafogni a könnyeimet.
2009. okt. 27. 19:15
 10/17 A kérdező kommentje:
próbálok lazitani de nem megy, és próbáltam nem foglalkozni vele csak élni az életemet, de nekem valahogy az sem nagyon jön össze.le kéne kötni magamat valamivel.
2009. okt. 27. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!