Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vészelitek át azokat a...

Hogy vészelitek át azokat a fránya kérdéseket amiktől már alapból rám jön a sirás, "mikor jön már az a baba" kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hisztis tupus de már több mint egy éve próbálkozunk és a lelkem és az idegeim kicsit nyúzottak a folyamatos próbálkozás miatt.Mindenki jön a kérdéseivel, hogy mikor jön már az a baba?és próbálok vidám lenni, de nem mindig megy.ti hogy vagytok ezzel?
2009. okt. 27. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

hidd el akkor fog jönni amikor már szinte nem is számítasz rá.

tuti, hogy így lesz.

ha van rá lehetőségetek menjetek el pár napra, foglalkozzatok egymással, és az jusson az eszetekbe, hogy milyen felemelő érzés volt a bébi előtt azért szeretkezni, hogy örömet okozzatok egymásnak.

egy próbát megér, nem?!

2009. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igyekezni fogok, köszönöm a kedvességedet :)
2009. okt. 27. 19:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is teljesen kivagyok ezektől a kérdésektől, egy éve próbálkozunk. Sajna, néha elég bunkón szögezik az embernek a kérdést, de mond azt: Mi sem tudjuk mikor érkezik, nekünk sem árulta el. Kérdezzétek meg őt! És egy nagy mosoly a végén.
2009. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szia!Szerintem is menjetek kikapcsolódni.Mi is már hónapok óta próbálkozunk.Voltam álterhes is odaképzeltem a csíkot a tesztre,stb.Van egy 4 éves kisfiam,az előző páromtól,de a mostanival nem jön össze,pedig rendben vagyunk.Nekem is a barátnőm,most jelentette be,hogy terhes,decemberben volt abortusza.5 hete járt a pasijával,mikor terhes lett,és azt mondta,nem tervezték,de ezt megtartja.Ja és lehet,hogy ikerterhes.Ez nem idegesítő?Én meg gratuláltam neki,könnyes szemekkel.
2009. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kisfiam elsőre sikerült, most 15 hónapos, viszont a kistesó több, mint fél éve nem akar jönni. A kérdések viszont folyton jönnek, a család nagy ebben... Szerintem egyszerűen mondd meg nekik, (már ha tudják, hogy próbálkoztok), hogy bármennyire szeretnétek is, de még nem akar jönni a baba, és hogy majd úgyis megtudják, ha itt lesz az ideje, addig pedig legyenek szívesek, és hagyjanak békén ezekkel a kérdésekkel, mert nem esik jól. Szerintem célravezetőbb, ha őszinte vagy, mert lehet, hogy fel sem fogják, mennyire fájhat neked az érdeklődésük. Egyébként ha tényleg minden rendben veletek, akkor hamarosan már te is bejelentheted a nagy hírt 8a statisztikák szerint). Szorítok nektek!
2009. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én 26 vagyok és 2 éve próbálkozunk, most már dokival. 1 év után javasolt dokihoz menni, szerintem menjetek el. Lehet, h nálatok is a férfi-oldalon van a gond.
2009. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam pont ma érte el a csúcsot! barátnőm megszült, a harmadik 7hónapos terhes(hála neked,hülye iwiw..kellnekem képeket nézegetnem)ezután,találkoztam egy volt osztálytársam anyjával,aki nekem támadt,hogy mért nincs még gyerekünk,mert az ő menye januárban fog szülni, és nem tudja,h mire várunk,mert hát már nem vagyunk ám fiatalok,na köszi!!Tök kész vagyok,már szeretkezni sincs kedvem,meg semmit se!! 31éves PCOS
2009. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!