Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagytok kíváncsiak sokszor...

Nem vagytok kíváncsiak sokszor, amikor a régebbi kérdéseket olvassátok, hogy a csajoknak vajon sikerült-e a baba vagy sem?

Figyelt kérdés

Én mindig olyan csalódott vagyok, főleg egy izgisebb kérdés olvasása után, amikor mindenki drukkol ezerrel, hogy akkor összejött a baba vagy sem, mert azt már sokszor nem írják meg :-(


:-))


2010. júl. 8. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem az a baj, hogy kíváncsi vagyok, csak egyszerűen nem találom meg a kérdést, amikben erről van szó :(
2010. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De, én is mindig megnézem, hátha írt valami pozitív kommentet a kérdező, de sokszor tényleg nem írják meg, hogy mi lett az eredmény.

Reméljük, azért nem írnak, mert sikerült nekik, és a (leendő) babájukkal vannak elfoglalva...:)

2010. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék sok kérdésnek a valódi válaszára,és hogy kinek a tanácsát fogadták el.Én tettem fel egyszer egy olyan kérdést,hogy mi lett a kérdező lányával,és aztán biztos választ senki sem tudott adni,még a kérdező sem jelzett:S pedig írtóra kíváncsi voltam.
2010. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy a babavárás izgalma miatt felejtettek el írni :-))
2010. júl. 9. 00:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Öhh....őszintén? Nem ! :)))
2010. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De igen, néha még rá is kérdezek, de alig válaszolnak. Az a legjobb, mikor azt írják: "mindenképp jeletkezem, ez természetes!".
2010. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de. érdekel, hogy mi a storyk vége. én már egész sok kérdést tettek föl itt, ha egyszer sikerül a baba, mindegyiknél megírom a jó hírt :) csak már írhatnám... alig várom
2010. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is megírnám ha sikerülni, mindent pontosan, mit tettem abban a hónapban, hátha pont valakinek segít.:))
2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazatok van, én is mindi olyan kíváncsi voltam/vagyok:).

Nekem volt egy olyan kérdésem h ki nem várja 6-8körülre, én nem vártam nem is jött és a teszt pozítív (5 tesztet csináltam:D:D:D), nem bírtam ki ez a legbiztosabb pont amíg nem megyek orvoshoz:)!

Hogy mit csináltunk...érdekes, mert én úgy gondoltam h júni 24e körül lesz pém, a párom pedig Németországban dolgozik és 19-23ig volt itthon (korlátolva voltunk:)), a lényeg h szabin voltam én is kikapcsoltam nem is gondoltam a babára, amivel hazudok, de akkor amikor együtt voltunk akkor eszemben sem volt, persze utána

volt h jött egy gondolat h na ebben a hónapban sem lesz..., aztán júli 3-án éreztem enyhe hányingert, majd du. csinálam az első tesztet és már az halvány pozitív lett:), azóta csak erősödött a második csík:)!

Július 20-án megyek először orvoshoz, már alig várom:), talán akkor már szívhangja is lesz:)!!!

2010. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! :-)))
2010. júl. 9. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!