Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vészelitek át türelemme...

Hogyan vészelitek át türelemmel a nem várt előtti napokat?

Figyelt kérdés
Számomra mindég ez a legnehezebb!
2009. máj. 4. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hetem van hátra, de már most mint az eszelős keresem a kérdéseket és válaszokat arra, amiket tapasztalok magamon. Nagyon nehezen bírom. Te hol tartasz?
2009. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is 1 hetem van. Ráadásul ez az első clostys hónapom.
2009. máj. 4. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is nehezen viselem, állandóan ezen jár az eszem! Muszáj valahogy kikapcsolni, mert olyan lassan megy ilyenkor az idő! De mást nem tudunk csinálni csak türelemmel várni...

Én már felhagytam a jelek figyelgetésével, mert már sokszor csalódtam.

2009. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már szinte minden jelet és tünetet felismertem magamon, sőt a múlt hónapban már láttam a 2. csíkot is. De főleg akkor élem bele magam, mikor ide fellépek. Ha meg nem lépek akkor meg amiatt vagyok tiszta zizi! Pedíg én még nem is panaszkodhatok, mert csak fél éve próbálkozunk. Vannak itt olyanok akik 2-3 éve és sajnos még mindig nem érkezik a baba. Nagyon sajnálom őket!
2009. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdeztem a minap anyukámtól is. Ő 12 évig várt rám. El se tudjátok képzelni,hogy milyen a kapcsolatunk! Büszke vagyok rá,mert olyan sokat harcolt azért,hogy én megszülethessek. És életem végéig rettentően hálás leszek neki,mert én most azért élhetek,mert ő olyan kitartó volt és a sok csalódás ellenére nem adta fel a reményt,hogy kisbabája legyen. Az ország minden pontján volt nőgyógyásznál.
2009. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Vasárnapra nem várom, még csak nemrég kezdtünk próbálkozni, vagyis a párom kezdett:) Furcsa, és ne röhögj ki, de most könnyű várni, mert vannak tüneteim, és valahogy tudom hogy nem fog megjönni. Milyen tüneteid vannak?
2009. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Én nem röhögök, de mit érzel, mondd el légyszi! :)
2009. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! 17:45 ös vagyok, a röhögős:):) A melleim hihetetlenül fájnak, viszketnek, néha hányingerem van, néha zabálok, puffadok, szokott fájdogálni a hasam. De leginkább a melleim azok amikből tudom hogy valami van. 8 éves a lányom, és semmi másra nem emlékszem a terhességem elejéről, csak arra hogy jóval a nemvárt előtt már fájtak a melleim.
2009. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! + lett a tesztem, nem lepett meg, nagyon boldog vagyok!

Veled mizujs? Szorítok neked, tarts ki!

2009. máj. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!