Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vészelitek át a menszit?...

Hogy vészelitek át a menszit? Hogy már megint nem sikerült?

Figyelt kérdés
Elkezdtem barnázni, ahogy szoktam. Ami furcsa, eddig egy párszor elkapott már a sírógörcs, volt, hogy nem is érdekelt. De most nagyon szomorú vagyok jó lenne sírni, de nem megy.
2009. nov. 9. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudlak megvigasztalni sajnos , ugyanígy vagyok én is. Eddig még a férjem is türelmes volt, de most már ő is sírni akart, én persze rettenetesen érzékeny vagyok a baba témára úgyhogy nagy sírás volt nálunk is. Mi 15 hónapja próbálkozunk. Ti mennyi ideje? Elegem van az egészböl. Esküszöm már csak az vigasztal, hogy nem csak én vagyok így.
2009. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy újabb csalódás volt nekem is a mai nap.

Nem értem, hogy miért nem sikerül, pedig már annyira bíztunk benne, hogy na most összejön a baba.

Ilyenkor a férjem tartja bennem a lelket, végig pityeregtem a napot. Egyre nehezebb ez a várakozás, lassan feladom :(

2009. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi 1 éve próbálkozunk, a párom kifelé nagyon nyugodt, hogy belül mi zajlik rejtély.
2009. nov. 9. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy picit feszültebb vagyok mikor megjön a kelleténél, de aztán hamar elmúlik. 2 éve próbálkozunk de voltak kihagyások. Ilyenkor értékelem a helyzetet, és rádöbbenek, még elég sokszor lesz esélyem arra, hogy babám legyen. És lesz is. Kicsit persze rossz hogy telnek a hónapok, viszont tudom hogy egészséges vagyok és amiatt nem jött össze, hogy sokszor kihagytunk hónapokat.

Most ismét úgy érzem, mint először próbálkoznánk :)

Párommal közöltem petyaidőben nem dolgozunk :)

2009. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!