Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül aki már olyan régóta vár (7 év) a a babára, hogy el se tudja képzelni hogy valaha is megadatik? Hogy vészelitek át ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Hogy érint titeket és hogy álltok hozzá? Ti is fásultak vagytok már? Megérint még amikor megláttok egy helyes családot,gyereket?

Őszintén én már nem is tudom hogy akarom e ezt az egészet... van az a pont, amikor már nem igyekszik az ember annyira átugrani az akadályokat...


2012. ápr. 5. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt érzem mint Te kedves kérdező,csak annyiban más az esetem hogy én 12 éve küzdök.Volt 2 méhenkívülim,egy korai vetélésem és 6 sikertelen lombikom.Vajon van esélyem még a csodára???
2012. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

12.) : úristen hogy bírod? már eret vágtam volna ha még mindig kattognom kéne rajta.. persze még mindig birizgál, mert akkor nem tenném fel a kérdést...

Kívánom hogy sikerüljön neked is...!


Na de arra senki nem tud felelni, hogy mivel ütötték el eddig ezt az időt..

2012. ápr. 5. 18:39
 13/17 A kérdező kommentje:

de 12-es, ez nagyon szomorú ami veled történik...én nem tudok a kérédsedre pozitív választ adni... magammmal kapcsolatban sincs pozitív távlati képem. Reméljük hogy "történik valami". És végre nekünk is osztanak egy lelket ott fentről...


és milyen érdekes az élet. A napokban olvastam egy europai szemmel nézve elképesztő történetet az nlcafe-n. Indiaban ket kismama egyszerrre szült, az egyik fiút a másik lányt. Mind a ketttő a fiút akarta, a lány egyiknek sem kellett. Ha tudnák hogy errefelé meg milyen harcok mennek egyetlen egy bármilyen nemű gyerekért is...

2012. ápr. 5. 18:44
 14/17 A kérdező kommentje:

Ja, és ugyan van egy keresztfiam -én nem is akartam igazán... nem kellett volna- de mivel nem az enyém nem tudok vele foglalkozni. Szinte teljesen hidegen hagy.. és a gyerekek úgy általában. Nem tudom kezelni ezt az egészet... nem tudok velük mit kezdeni.

Tudom hogy ez az évek alatt kialakult torzulás, de el sem tudom viszont képzelni hogy ha egyszer osszejön egy saját, az vajon milyen lesz...

2012. ápr. 5. 18:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én még "csak" 3 éve várom a nagy csodát, de ez is éppen elég. Nem tudom, hogy miért van ez, hogy ahol jó helye lenne oda nem ad a jó Isten gyereket, ahol meg verik, nem szeretik ott meg egymás után születnek. Fásult? Azt hiszem igen, most jutottam el oda, hogy már kezdek beletörődni hogy lehet nekem nem lesz gyermekem. Bár elég nehéz. Mindig is gyerekpárti voltam, legalább kettőt szerettünk volna. A férjem is rajong a gyerekekért. Én 29 vagyok, és az volt a nagy terv hogy 30 éves koromig megszületik a 2 babánk. Hát úgy vagyok mint az egyik előttem szóló, ez az utolsó hónapom, hogy 30 éves korom előtt legyek anyuka. Nekem most azért is nehéz mert 2 barátnőm is várandós. Irigy nem vagyok, soha nem is voltam de nagyon elszorul a szívem, és mérhetetlen keserűség lesz urrá rajtam amikor meglátok egy szép családot, vagy egy gombölyödő pocakú nőt. Nagyon vágyom rá. És ezt csak ti tudjátok milyen, akikkel egy cipőben járunk, mások ezt nem érthetik, és soha nem is fogják megérteni. Mielőbbi gyermekáldást kívánok mindannyiótoknak! :-)
2012. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom csajok, mi 5 éve próbálkozunk. Két lombik, a másodiknál korai vetélés. Az 5 év alatt voltam én már minden, reménykedő, görcsös, beleszarós, nyaralós, wellness-hétvégézős, hőmérőzös, ovutesztelős, semmi sem jött be. Baba ugyanúgy nincs. Én 30 előtt szerettem volna szülni, de későn találkoztam a férjemmel. Most meg nem jön sehogysem. Az idén 38 leszek. Vajon melyik életkor az, amikor már lemond arról az ember, hogy valaha anya lehessen? Én még nem mondtam le, de igen, belefásultam. Kár lenne tagadni.

Számomra az a legmegdöbbentőbb, hogy a környezetünk már nem is kérdezi, hogy mi van velünk babaügyben, mert elkönyveltek minket, hogy nekünk már úgysem lesz.

2012. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lányok, ne adjátok fel! Kitartás, én csak ezt tudom mondani. Illetve teljes körűkivizsgálás, ha nem bíztok az orvosotokba, váltsatok.

Nekünk 4 évig tartott a "próbálkozás". Méhen kívüli terhesség (spontán), inszeminációk, lombikok.... szóval egy csomó szenvedés, de végül a 4. lombik sikerült :-) Azóta csak a szépre emlékezünk, és boldogok vagyunk a gyerekeinkkel.

2012. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!