Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül aki már olyan régóta vár (7 év) a a babára, hogy el se tudja képzelni hogy valaha is megadatik? Hogy vészelitek át ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Hogy érint titeket és hogy álltok hozzá? Ti is fásultak vagytok már? Megérint még amikor megláttok egy helyes családot,gyereket?

Őszintén én már nem is tudom hogy akarom e ezt az egészet... van az a pont, amikor már nem igyekszik az ember annyira átugrani az akadályokat...


2012. ápr. 5. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

5 évig vártam míg végre sikerult.Pontosan ahogy írod én is így voltam és letettem rola teljesen.egy nap fogtam és eldobtam a kukába az osszes gyogyszert és kovetkezo honapban már terhes is maradtam.Akkor ugy voltam hogy ez nem igaz miért nem tettem ezt meg hamarabb.így kellett ennek lennie.Most megint ott tartok hogy 2 éve várok arra a bizonyos + tesztre.

2012. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én még nem tartok ott, mint te, azaz még nem tartok 7 évnél, de szerintem már az is eléggé kiábrándító, hogy nekem pedig lassan 2 és fél éve nem sikerül a baba. :(

De teljesen együttérzek veled, pontosan ugyanazt érzem, amit te! Szó szerint ugyanazt érzem.

Hány éves vagy kedves kérdező?

Én 28 éves vagyok és szerettem volna, ha 30 éves korom előtt sikerül teherbe esnem, de úgy látom, hogy nekem ez nem adatik meg. Nem értem, hogy miért ilyen igazságtalan az élet? Igazából nekem sok mindenben nincs szerencsém az életben, kevés olyan dolog van, amiről elmondhatom, hogy boldog vagyok.

Úgy látszik, hogy sose fogom megtudni milyen is terhesnek lenni, majd pedig anyának, pedig legalább egyszer az életben élhetném ezt át! De ez már csak álom marad, egy meg nem valósuló álom.

Természetesnek kéne lennie, hogy az ember teherbe esik, a legtöbb nőnek azonnal sikerül, nem kell évekig várniuk és ez így normális. Míg másoknak csak valamilyen csoda folytán sikerülhet be a baba. Igazságtalan az élet!

2012. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok:


És egyébként őszintén azt érzem, hogy ha eddig nem sikerült, akkor továbbra sem fog és én már elveszítettem minden reményemet, hogy valaha is pisilek egy szép pozitívat. Úgy látszik, nekem ez jutott, a nagy semmi.

2012. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

17:50, azt hiszem a te példád (is) igazolja, hogy a fogantatáshoz nem csak egészséges test, hanem egészséges lélek is kell. A te 5 éved sikertelenségében, valószínűleg 95 százalékkal benne volt a görcsös akarás, várakozás, és a kudarc miatti szomorúság. Amikor kidobtad a gyógyszereidet, képletesen "kidobtad" ezeket a gondolatokat is, és lám azonnal sikerült.

Tudom, hogy nagyon nehéz mindenkinek, aki hónapról-hónapra várja a csodát, hiába. Meg kell tanulni félretenni a görcsöket, és szorongást, mert ez legalább olyan fontos (ha nem fontosabb) mint tudni a peteérés pontos idejét.

Kérdező, nálatok van valami kimutatható probléma is vagy "csak úgy" nem sikerül valamiért?

2012. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok:


Nekem a 2 és fél év folyamán volt görcsölős időszakom és volt nem görcsölős időszakom is. Egyik esetben sem jött a baba, úgyhogy szerintem nem ezen múlik.

2012. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

28 vagyok én is. nekem volt már egyszer "szerencsém" de a környezetem miatt -fiatal voltam még- képes voltam eldobni. A következő elment. Azóta meg semmi, 6 évet vártam egy férfire, akiben bíztam hogyy "egyszer áldását adja", arra a természetes dologra, ami egy nőnek a feladata lenne az életben, sajnosa körülmények miatt "csak benne bízhattam". Most egy éve méltoztatik tenni is a dolog végett, de csak nem jön. Már nem izgat. Néha még gondolok arra hogy egy másik idegen férfival.. de olyan nehéz a bizalmat megadni.

Most vettem egy kutyát. Hogy "legyen kit szeretni, gondozni"...

Vajon mi az élet természetes rendje? Belefér az hogy valakinek az életbe nem születik gyereke, hanem "zsákutcaként" kovájog a világban értelmet keresve a minennapjainak?

2012. ápr. 5. 18:07
 7/17 A kérdező kommentje:
jobban mondva, fiatalabb voltam, mert ugye most is az vagyok:)
2012. ápr. 5. 18:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 és fél éve próbálkozunk. Minden hónapban napra pontosan megjött. Voltak sírós időszakaim voltak nem törődöm, nem érdekel időszakaim. Voltam orvosnál, majd azt is abba hagytam, mindent félredobtam és mégsem jött a pici. Most ott tartok ahol még soha. Előző hónapban 6 nap helyett 2 napig tartott, most meg még van egy hetem a következő nem vártig és most elkezdtem barnázni. Attól tartok, hogy ebből hormonális probléma lesz.

Pedig milyen szép is lenne... Gyermek korom óta azt mondom, hogy mindegy hogy mikor lesz gyerekem, csak 30 éves korom előtt legyen meg. Ha most, terhes lennék, akkor lehet hogy decemberi lenne, azaz ha december 29-ig megszületne akkor még pont beleesne a 30 előtti éveimbe.

2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én pont 7 év várakozás után születtem. A szüleim is el voltak keseredve, végül beiratkoztak agykontroll tanfolyamra, hátha az segít. És nekik bejött. Nem azt mondom, hogy ez az egyetlen megoldás. Csak egy példa arra, hogy a gondolataid milyen sokat számítanak. Szóval ne adjátok fel! (21 vagyok)
2012. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8. : sajnálom...:(

Kérdés a kérdésben: Vajon mért ilyen qrva nehéz ez ???

:D

jaaj :(

Ott vannak az etiopok, hát nem sok mindent van nekik enni. aztán mégis potyognak a gyerekek. Vagy a kisebbségiek. Dir dur 6 gyerek. Elfordítod a fejed picit, ott a 7.

Én ezt nem értem. :D 7 éve semmi és még/már képes vagyok ezen vigyorogni...


Talán ott tartok hogy nemis az embereket utálom akiknek megy ez, hanem a természetet, hogy ha igy hozta ki a lépést akkor arrol is illett volna gondoskodnia, hogy nevágyjon az ember olyanra ami nem lehetséges.

2012. ápr. 5. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!