Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 17-re?...

Ki nem várja február 17-re? Tünetek vannak? Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 14:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 Adri08 ***** válasza:
80%
A többiek akik megfázással küszködnek,nekik azt mondanám,h sztem a megfázás nincs befolyással a menstruációra...én volt h nagyon beteg voltam alig éltem,de megjött sőt pont akkor volt meg amikor beteg is voltam és akkor rendesen volt meg...úgyh fel a fejjel :) szorítok!
2012. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
80%

4-es válaszoló vagyok!!

első:

mi szeptembertől kezdtünk próbálkozni tehát nem rég!!sajnálom,hogy ilyen rég nem jön a baba!!és csak biztatni tudlak,hogy kitartás!!bár ilyen rég próbálkozásnál már van valamennyi kitartás!!én drukkolok neked!!és mindenkinek aki baba projekten van!!

adri:jó hosszúak a ciklusaid!!rendszeres a menszid??az jó ha van pé-d!!

2012. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok!

Kedves Adri! Köszi a drukkolást, csak én már nem hiszem, hogy velem is megtörténhet a csoda...ezért is fogom a megfázásra azt, hogy nem jött meg. Pedig azt se mondhatnám, hogy nagyon meg vagyok fázva, mert ez egy kis semmiség és mai nap ráadásul már egész jól vagyok.

2012. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok:

Egyébként már kb. 1 éve fel se néztem ide, ebbe a teherbeesés témakörbe, mert már nem is foglalkoztam az egésszel. Most meg azért vagyok itt újra, mert nem jött meg és ez feltűnt. Mert azért azzal mindig tisztába voltam, hogy mikor kell megjönnie és most először nem jön meg...így hát most itt vagyok, aztán ha bebizonyosodik hogy újra csalódnom kell, akkor lelépek. Csak most picit furcsállom a vérzés kimaradásomat és nem bírtam ki, hogy ne írjak ide! :))

2012. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok!!

Adri és első mennyire pontos a menszie??vagy csak kb-ra várjátok??mert én igen!!

2012. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok:

Kedves 4.!

Nekem 28-29 naposak a ciklusaim, rendszeresen megjött mindig. Most tartok a 30. napon és semmi...

2012. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 Adri08 ***** válasza:
80%
Nekem mióta csak mensizek mindig szinte napra pontos volt...és kb. 28 naposak..pár hónapja van ez h 30-35 naposak a ciklusaim...de ekkor is mindig megvolt rendesen..ez a rózsaszínes folyás még eddig sohasem volt...és most kb. 1 órája eléggé szurkál a pocim ...
2012. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok!!

első:értem!!hát nekem is rendszeres csak nem elég pontos!!sajnos!!így csak kb-ra tudom mikorra ne várjam!!lehet nem is kellene 1 hetet várnod a tesztel!!nem gondolod??lehet a nem várt napján még azért volt - a teszt mert nem volt elég hcg a vizeletbe!!milyen erősségűvel teszteltél??

2012. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok!!

Adri:miért nem tesztelsz??lehet mutatna már valamit!!

2012. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 Adri08 ***** válasza:
80%
tesztelnék,de attól félek,h - lenne ha esetleg még nincs elég hcg a szervezetemben...ezért gondoltam,h várok szerda reggelig...igaz nagyon nehéz kibírni!!! :)
2012. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!