Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 17-re?...

Ki nem várja február 17-re? Tünetek vannak? Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 14:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 anonim ***** válasza:
sziasztok!!mizus veletek??nekem délután megjött!!de legalább nem kell agyalnom rajta,hogy mi is van!!
2012. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/120 Adri08 ***** válasza:
Sajnálom :( majd tuti legközelebb sikerül :) Te mára nem vártad? Nekem még mindig semmi,a tüneteim megvannak úgyanúgy...
2012. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/120 anonim ***** válasza:
Adri:mizus veled??van valami fejlemény??remélem nem jött meg!!én elvileg 17-re nem vártam de 16-án megjött!!tök pontos volt!!aminek valahol örülök is!!tehát átlagosan 32 napra jön meg!!vagy inkább hamarabb!!így tudok egy kicsit számolni mikor is kellene nem meg jönnie!!Netti!!
2012. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/120 Adri08 ***** válasza:
Netti! Ne légy szomorú,úgyis jönni fog a babóka! :) Nekem tegnap kezdődött barnás-halványpirosas-véres vmi,de h ez pontosan mi is azt még nem tudom...most tényleg nem tudom,h mit gondoljak...
2012. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/120 anonim ***** válasza:
szia Adri!!mizus??remélem nem jött meg!!nekem csak 2-3 napig tartott!!írj ha vagy!!
2012. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/120 Adri08 ***** válasza:
Szió! :) Az jó jel sztem ha csak 2-3 napig tartott,ha máskor tovább szokott! Nekem még mindig ugyanolyan mint tegnap is,tamponra még nem volt szükségem! majd mglátjuk mi ez,mert nekem eddig soha nem volt még!!!
2012. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/120 anonim ***** válasza:
szia!!drukkolok neked!!bár nekem így jön meg egy pár hónapja de most eléggé érzékeny a mellbimbóm pedig már elmúlt!!sajnos beteg vagyok és a hőm se mutat semmit mert eléggé fent van!!nem vagyok lázas csak hőemelkedésem van amit most mértem!!csak szédelgek össze vissza!!nekem csak akkor szokott napközbe ilyen magas lenni ha beteg vagyok!!de nem igazán érzek semmit mert hatott a kúra!!vagyis a gyógyszer!!mert fájt a torkom meg nem bírtam volna gyelni!!de már elmúlt!!szerinted betegség okozza??
2012. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/120 Adri08 ***** válasza:
Nem szeretnék butaságot mondani,mert sajnos nem tudom. Milyen kúra,és milyen gyógyszer? Viszont,ha úgy érzed,h beteg vagy v. voltál akkor lehet,h attól van,de nem 100%. Orvosnál nem voltál? Én a hőmet már nem mérem,mert sztem felesleges! Én kitudom másból számolni,h mikor van ovum! Sztem ha akar akkor úgyis jönni fog a baby és nem azon múlik h mérjük-e a hőnket :)
2012. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/120 anonim ***** válasza:

szia Adri!!

mizus veled??hát a kúrát a gyógyszer szedésére értettem!!én még mérem a hőm bár most biztos be fog kavarni a hőmbe ez a betegség!!vagyis a megfázás!!netti!!

2012. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 anonim ***** válasza:

jaj bocs ez lemaradt!!

nem voltam dokinál mert a házi orvosom biztos kiírna táppénzre azt meg nem akarom!!bár ha nem leszek jobban lehet csak el kell mennem dokihoz!!most kezdtem dolgozni és nem akarom kihúzni magam a munkából!!érted??netti!!

2012. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!