Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha február 5-re nem várom és...

Ha február 5-re nem várom és már jönnek a hasszurkák és felfalnám a hűtőt is akkor biztos meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Amúgy ha az alaphőm 36,8 akkor hogy kell alakulnia hogy baba legyen? Feltétlen fent kell lennie terhesség esetén?
2012. febr. 3. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna... ugyan ezt kérdezem én is...Választ várunk!!!
2012. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
detto!! :) én mára vagy holnapra nem várom.. viszont nekem 37,2-37,4 között ingadozik .. engem is érdekelne, hogy mi lehet a dologban !:)
2012. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.nem biztos,hogy megjön,de az sem biztos,hogy nem.A hőddel kapcsolatban meg reggel mérd és próbáld ki a nyelved alatt.Nekem is ott mutatta az emelkedést.Sok sikert.
2012. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem igazán tudom megmérni, mivel többször kell kelnem éjjelente még a kisfiamhoz, valószínű nem jót mutatna, vagyis megmértem és nincs hőemelkedés. ő elsőre összejött most meg úgy állok a dolgok előtt mint egy analfabéta. Azt hiszem amikor vele voltam terhes akkor 37,1 körül volt terhesség alatt napközben is. Ezért is gondolom hogy nekem biztos megjön. Veletek mi a helyzet mióta próbálkoztok? Szívből kívánom hogy aki vágyik rá összejöjjön, mert ez nagyon rossz, minden hónapban, bár ez volt a 4. hónap.
2012. febr. 3. 15:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Csajok, megmértem most 37. Ezt tuti pszichésen produkálom.
2012. febr. 3. 15:51
 6/10 A kérdező kommentje:
negatív a teszt, már kezdek bekattanni.
2012. febr. 3. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, van akinek késöbb mutat pozit, biztos tudod az ovulációd napját?
2012. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bekattanni :)Lehet,hogy pszichésen produkálod de nem biztos.A teszt lehet azért volt negatív mert később volt a beágyazódás.Várj néhány napot és akkor tesztelj reggeli vizeletből.Ha a kistesóra vágyol sok sikert hozzá :)
2012. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást! jan. 24-én volt, uh-on nézte meg a doki, már nincs hasszurka. Hétvégén kiderül.
2012. febr. 3. 22:18
 10/10 A kérdező kommentje:
És Veletek is hasonló a helyzet? Mikorra nem várjátok? Első baba?
2012. febr. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!