Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki Februar 16...

Van valaki aki Februar 16 körül nem varja?

Figyelt kérdés
En ma teszteltem negativat :( de bizok benne hogy a következö honap mar szerencsesebb lesz :) !Mindenkinek sok sikert a baba projekthez
2012. jan. 31. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint ovutesztel teszteltél?
2012. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem :) . a honapban nagyon zavaros es rövid menstruaciom volt.Es nagyon keves.aztan felvedeztem par " tünetet" es teszteltem ma , ki tudja hatha :) de csak bekepzeltem magamnak a tüneteket. :(
2012. jan. 31. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 18 körül nem várom,ma teszteltem ovu tesztel,de még az is negatív volt. Bár nekem 33 napra szokott megjönni. Van görbéd esetleg?
2012. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én valentínre nem várom.tegnap és ma volt pozi az ovu tesztem.a hőmön is szépen látszik(tegnap le ma felment).nemlehet h csak közti vérzésed volt?
2012. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Feltennéd a görbéd?
2012. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt a görbém.

2012. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12ére nem várom :) remélem nem is jön meg:P
2012. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is valentin napra nem várom. Már ketten vagyunk! :))))
2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kabymaci ***** válasza:

Sziasztok.



Én február 10.ére nem várom.már lassan májusba 1 éve hogy próbálkozunk de semmi...szedtem terhes vitamint de 20 kg híztam tőle 3 hét alatt...azóta hiába diétázok egy deka se ment le rólam...reméljük sikerülni fog most.Valami tipp amit megosztanátok velem?tea vagy póz vagy valami.Sok sikert mindenkinek:)

2012. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én a fiamra 15 hónapot vártam.akkor nem csináltam semmit.nem figyeltem a hőm,nem ovuteszteztem,még a ciklusom sem figyeltem,fogalmam sincs milyen hosszúak voltak akkor.aztán egyszer csak meguntam és gondoltam belövöm a középidőm kb-re magamnak.akkor középidőben 2x együttlét után gyertyáztam.30 percig.az egyik célba ért,mert a fiam akkor fogant.most megint csinálom a gyertyázást,de mellette mérem a hőm is meg tesztezek is.ha most megjön,akkor veszek teát,mert a ciklusom most elég kusza mióta nem szedek gyógyszert.hát én ennyit tudtam segíteni neked kedves utolsó válaszoló.
2012. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!